رویدادهای فرهنگی واحد - آرشیو

برگزاری مراسم عزاداری به مناسبت شهادت امام سجاد ع در دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب به مناسبت شهادت امام سجاد (ع) مراسم عزاداری برگزار نمود. این مراسم که با حضور جمعی از اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشکده برگزار شد آقای علی زمانی به مداحی با روضه خوانی و ذکر مصیبت پرداخت و فضای حزن و اندوه شهادت اباعبدالله (ع) و امام سجاد (ع) بر دانشکده سایه انداخت.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم عزاداری به مناسبت شهادت امام سجاد ع در دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب به مناسبت شهادت امام سجاد (ع) مراسم عزاداری برگزار نمود. این مراسم که با حضور جمعی از اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشکده برگزار شد آقای جعفریان به مداحی و روضه خوانی و ذکر مصیبت پرداخت و مستمعین به فیض عزاداری نائل گشتند.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم عزاداری به مناسبت شهادت امام سجاد ع در دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب به مناسبت شهادت امام سجاد (ع) مراسم عزاداری برگزار نمود. این مراسم که با حضور جمعی از اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشکده برگزار شد، حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای اکبری ضمن سخنرانی به معرفی زندگی نامه امام سجاد علیه السلام پرداخت. سپس از ویژگیهای آن امام همام مانند: صبوری و آگاه بودن به شرایط زمان اشاره نموده و از ویژگی بارز آن حضرت که بکاء و حزن فراوان بر مصائب امام حسین علیه السلام می باشد، مطالبی را به سمع حاضرین رساند.

ادامه مطلب

برپایی ایستگاه صلواتی به مناسبت دهه اول ماه محرم در دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب به مناسبت ایام سوگواری شهادت ابا عبدالله الحسین (ع) اقدام به برپایی ایستگاه صلواتی به مدت 10 روز در آن دانشکده نموده و از دانشجویان پذیرایی به عمل آورد.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم عزاداری به مناسبت ایام شهادت امام حسین ع در دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب به مناسبت ایام شهادت امام حسین (ع) و یاران با وفای ایشان مراسم عزاداری برگزار نمود. در این مراسم که با حضور جمعی از اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشکده برگزار شد حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا موسوی به ایراد سخنرانی پرداخت.در ادامه آقای جعفریان از مداحان اهل بیت (ع) به قرائت زیارت عاشورا ، نوحه خوانی و ذکر مصیبت پرداخت. همراه با این مراسم نمایشگاهی از وسایل تعزیه خوانی و تابلوهای احادیث مربوط به نماز و ایستگاه صلواتی برپا گردید.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم عزاداری به مناسبت ایام شهادت امام حسین ع در دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب به مناسبت ایام شهادت امام حسین (ع) و یاران با وفای ایشان مراسم عزاداری برگزار نمود. این مراسم که به مدت 8 روز و با حضور جمعی از اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشکده برگزار شد آقایان مالمیر، خشنود، صادقی و اعظمی ضمن قرائت زیارت عاشورا به نوحه خوانی و ذکر مصیبت پرداختند.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم عزاداری به مناسبت ایام شهادت امام حسین ع در دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب به مناسبت ایام شهادت امام حسین (ع) و یاران با وفای ایشان مراسم عزاداری برگزار نمود.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم عزاداری به مناسبت ایام شهادت امام حسین ع در دانشکده حقوق، علوم سیاسی و اقتصادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده حقوق، علوم سیاسی و اقتصادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب به مناسبت ایام شهادت امام حسین (ع) و یاران با وفای ایشان مراسم عزاداری برگزار نمود. در این مراسم که به مدت سه روز و با حضور جمعی از اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشکده برگزار شد آقایان هژور، بهرامیان و زمانی ضمن قرائت زیارت عاشورا به نوحه خوانی و ذکر مصیبت پرداختند.

ادامه مطلب

برگزاری مسابقه کتابخوانی به مناسبت شهادت امام سجاد ع در دانشکده حقوق، علوم سیاسی و اقتصادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده حقوق، علوم سیاسی و اقتصادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب به مناسبت شهادت امام سجاد (ع) اقدام به برگزاری مسابقه کتابخوانی با عنوان "رساله حقوق امام سجاد (ع) " نموده است. در این مسابقه که مورد استقبال دانشجویان قرار گرفت به 5 نفر از برگزیدگان جوایزی اهدا شد.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم عزاداری به مناسبت ایام شهادت امام حسین ع در حوزه ستادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب به مناسبت ایام شهادت امام حسین (ع) و یاران با وفای ایشان مراسم عزاداری در نمازخانه حوزه ستادی (ساختمان ایرانشهر) برگزار نمود. در این مراسم که به مدت یک هفته و با حضور جمعی از اساتید، دانشجویان و کارکنان واحد برگزار شد آقای آوخ از مداحان اهل بیت (ع) به نوحه خوانی و ذکر مصیبت پرداخت.

ادامه مطلب