رویدادهای فرهنگی واحد - آرشیو

برگزاری جلسه ستاد اقامه نماز دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب در شهریور ماه

جلسه ستاد اقامه نماز دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب در شهریور ماه برگزار شد. در این جلسه تجهیز نمازخانه دانشکده صنایع و مرکز پیام آوران، تهیه صندلی جهت رعایت حال نمازگزاران، تهیه میکرفون یقه ای برای امام جماعت ساختمان ستادی و ... مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.

ادامه مطلب

برگزاری مسابقه خاطره نویسی نوسحرخیزان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

ستاد اقامه نماز معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب اقدام به برگزاری مسابقه خاطره نویسی "نوسحرخیزان" ویژه فرزندان اعضای هیأت علمی و کارکنان واحد نموده است. گفتنی است مسابقه خاطره نویسی "نوسحرخیزان" در راستای ترویج و توسعه فرهنگ اصیل اسلام و نیز ترغیب فرزندان به انجام تکالیف شرعی برگزار گردیده است. شایان ذکر است به برگزیدگان این مسابقه لوح تقدیر و جایزه اهدا شد.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم به مناسبت ولادت حضرت معصومه س در دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب به مناسبت سالروز ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختران مراسم جشنی با حضور اساتید، دانشجویان و کارکنان در نمازخانه آن دانشکده برگزار نمود . در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا منوری ضمن سخنرانی در باره زندگانی حضرت معصومه (س) به مولودی خوانی پرداخت. و سپس از حاضرین پذیرایی به عمل آمد.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم به مناسبت ولادت امام رضا ع در دانشکده حقوق، علوم سیاسی و اقتصادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده حقوق، علوم سیاسی و اقتصادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب به مناسبت سالروز ولادت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا (ع) مراسم جشنی با حضور اساتید، دانشجویان و کارکنان در نمازخانه آن دانشکده برگزار نمود . در این مراسم آقای نوشه ور به مولودی خوانی پرداخت. و سپس از حاضرین پذیرایی به عمل آمد.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم به مناسبت ولادت امام رضا ع در دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب به مناسبت سالروز ولادت آقا علی بن موسی الرضا (ع) مراسم جشنی با حضور اساتید، دانشجویان و کارکنان در نمازخانه آن دانشکده برگزار نمود . در این مراسم آقای حیدری ضمن قرائت زیارتنامه آنحضرت به مولودی خوانی پرداخت. و سپس از حاضرین پذیرایی به عمل آمد.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم به مناسبت ولادت امام رضا ع در دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب به مناسبت سالروز ولادت امام رضا (ع) مراسم جشنی با حضور اساتید، دانشجویان و کارکنان در نمازخانه آن دانشکده برگزار نمود . در این مراسم ابتدا آقای دکتر عبدی به مناسبت ولادت امام رضا (ع) و نیز آغاز سال تحصیلی جدید سخنرانی نمود. و در ادامه آقای حصنی به مولودی خوانی پرداخت. و سپس از حاضرین پذیرایی به عمل آمد.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم به مناسبت ولادت امام رضا ع در دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب به مناسبت سالروز ولادت امام رضا (ع) مراسم جشنی با حضور اساتید، دانشجویان و کارکنان در نمازخانه آن دانشکده برگزار نمود . و سپس از حاضرین پذیرایی به عمل آمد.

ادامه مطلب

تهیه و نصب بنر شرح حال شهیدان رجایی و باهنر در دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب همزمان با هفته دولت اقدام به تهیه و نصب بنر عکس و شرح حال شهیدان باهنر و رجایی نموده است. شایان ذکر است بنرهای مذکور در معرض دید دانشجویان و نیز استقبال آنان قرار گرفت.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم به مناسبت ولادت حضرت معصومه س در دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب به مناسبت سالروز ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختران مراسم جشنی با حضور اساتید، دانشجویان و کارکنان در نمازخانه آن دانشکده برگزار نمود . در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا اکبری ضمن ایراد سخن در باره زندگانی حضرت معصومه (س) به مولودی خوانی پرداخت. و سپس از حاضرین پذیرایی به عمل آمد.

ادامه مطلب