رویدادهای فرهنگی واحد - آرشیو

تشکل جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب برگزار نمود: مراسم جشن ولادت امام حسن مجتبی (ع)

تشکل جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب مراسم جشنی به مناسبت ولادت امام حسن مجتبی (ع) در مصلای امام خمینی (ره) در بخش دانشگاهی بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم برگزار نمود. در این مراسم پس از تلاوت قرآن کریم، حجت الاسلام و المسلمین حلواییان با موضوع خودسازی به ایراد سخن پرداخت و به سوالات حاضرین پاسخ داد. در ادامه آقای خادم از مداحین اهل بیت عصمت و طهارت (ع) در فضایل امام حسن مجتبی (ع) مدیحه سرایی نمود و در پایان مراسم پس از اقامه نماز جماعت از حاضرین در قالب افطار پذیرایی به عمل آمد.

ادامه مطلب

برگزاری مسابقه 30 روز مهمانی، 30 درس قرآنی در دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب اقدام به برگزاری مسابقه 30روز مهمانی، 30 درس قرآنی در آن دانشکده نموده است. در این مسابقه که به مناسبت ایام ماه مبارک رمضان برگزار گردید، به شرکت کنندگانی که بهترین پاسخ را ارائه دادند جوایزی اهداء گردید.

ادامه مطلب

برگزاری مسابقه 30 روز مهمانی، 30 درس قرآنی در دانشکده علوم پایه دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده علوم پایه دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب اقدام به برگزاری مسابقه 30روز مهمانی، 30 درس قرآنی در آن دانشکده نموده است. در این مسابقه که به مناسبت ایام ماه مبارک رمضان برگزار گردید، به شرکت کنندگانی که بهترین پاسخ را ارائه دادند جوایزی اهداء گردید.

ادامه مطلب

برگزاری مسابقه 30 روز مهمانی، 30 درس قرآنی در دانشکده حقوق، علوم سیاسی و اقتصادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده حقوق، علوم سیاسی و اقتصادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب اقدام به برگزاری مسابقه 30روز مهمانی، 30 درس قرآنی در آن دانشکده نموده است. در این مسابقه که به مناسبت ایام ماه مبارک رمضان برگزار گردید، به شرکت کنندگانی که بهترین پاسخ را ارائه دادند جوایزی اهداء گردید.

ادامه مطلب

برگزاری مسابقه 30 روز مهمانی، 30 درس قرآنی در دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب اقدام به برگزاری مسابقه 30روز مهمانی، 30 درس قرآنی در آن دانشکده نموده است. در این مسابقه که به مناسبت ایام ماه مبارک رمضان برگزار گردید، به شرکت کنندگانی که بهترین پاسخ را ارائه دادند جوایزی اهداء گردید.

ادامه مطلب

تهیه منشور اخلاقی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب اقدام به تهیه منشور اخلاقی و نصب آن در کلیه ساختمان های واحد تهران جنوب نموده است. منشور حاضر بر اساس ارزش ها و الگوهای دینی و اخلاقی با هدف اعتلای فرهنگ اسلامی – ایرانی، انسجام و گسترش روابط اجتماعی و اشاعه هنجارها در روابط و شئون زندگی دانشگاهی تدوین یافته است. در این منشور اخلاقی آمده است مدیریت ولایت مدار و قانونمند دانشگاه انتظار دارد ارکان چهارگانه دانشگاه یعنی استادان، مدیران، دانشجویان و کارکنان نسبت به اجرای هر چه دقیق تر آن خود را موظف و ملزم دانسته و در جهت ترویج آن تلاش وافر نمایند.

ادامه مطلب

برگزاری جلسه سخنرانی به مناسبت ولادت امام حسن مجتبی ع در دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب اقدام به برگزاری جلسه سخنرانی به مناسبت ولادت امام حسن مجتبی (ع) نمود. در این جلسه آقای تقوی یگانه در باره اصل ولایت فقیه و نقش آن در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی مطالبی را بیان کرد. در ادامه نیز بسته فرهنگی به حاضرین اهدا شد.

ادامه مطلب

برگزاری محفل انس با قرآن کریم در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت کانون قرآن و عترت معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و همزمان با سالروز ولادت امام حسن مجتبی (ع) محفل انس با قرآن کریم در نمازخانه ساختمان مرکزی واحد برگزار گردید.

ادامه مطلب

برگزاری طرح ختم روزانه یک جزء قرآن کریم در دانشکده فنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده فنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب اقدام به برگزاری طرح ختم روزانه یک جزء قرآن کریم در آن دانشکده نموده است. در این جلسات که با حضور جمعی از دانشجویان، اساتید و کارکنان آن دانشکده برگزار گردید، آقای پورعباسی از اساتید قرآن ضمن تلاوت قرآن به ارائه نکات تفسیری و تبیین مفاهیم پیرامون سوره ها و آیات مربوطه پرداخت.

ادامه مطلب