رویدادهای فرهنگی واحد - آرشیو

برگزاری جلسه ستاد اقامه نماز دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب در تیر ماه

جلسه ستاد اقامه نماز دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب در تیر ماه برگزار شد. در این جلسه مسابقه کتابخوانی ویژه اساتید و کارکنان واحد ، کارگاه آموزشی «فلسفه روزه و احکام آن» ویژه کارکنان، مسابقه خاطره نویسی با عنوان «نو سحرخیزان» ویژه فرزندان مکلف اساتید و کارکنان واحد و برپایی نمایشگاه فرهنگی – هنری «نماز جلوه ناب بندگی» مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.

ادامه مطلب

برگزاری محفل انس با قرآن کریم در دانشکده حقوق، علوم سیاسی و اقتصادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده حقوق، علوم سیاسی و اقتصادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب، به مناسبت ماه مبارک رمضان، محفل انس با قرآن کریم در نمازخانه آن دانشکده برگزار نمود.

ادامه مطلب

برگزاری طرح ختم روزانه یک جزء قرآن کریم در دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب اقدام به برگزاری طرح ختم روزانه یک جزء قرآن کریم در آن دانشکده نموده است. در این جلسات که با حضور جمعی از دانشجویان، اعضای هیأت علمی و کارکنان آن دانشکده برگزار می گردد، آقای تقوی یگانه به قرائت و تفسیر قرآن کریم می پردازد.

ادامه مطلب

برگزاری محفل انس با قرآن کریم در دانشکده حقوق، علوم سیاسی و اقتصادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده حقوق، علوم سیاسی و اقتصادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب، به مناسبت ماه مبارک رمضان، محفل انس با قرآن کریم در نمازخانه آن دانشکده برگزار نمود.

ادامه مطلب

نشست مدیران فرهنگی و مسؤولان دفاتر فرهنگ اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب در تیر ماه

نشست مدیران فرهنگی و مسؤولان دفاتر فرهنگ اسلامی دانشکده های دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب در تیر ماه برگزار گردید. در این نشست مدیران ، مسوولین و کارشناسان فرهنگی دانشکده ها مباحث پیرامون چگونگی اجرای برنامه در ماه های آتی از جمله برنامه های اجرایی هفته دولت، ایام شهادت امام صادق (ع)، روز کارمند و روز بزرگداشت علامه مجلسی (ره) و گرامیداشت مساجد را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

ادامه مطلب

برگزاری مسابقه 30 روز مهمانی، 30 درس قرآنی در دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب اقدام به برگزاری مسابقه 30روز مهمانی، 30 درس قرآنی در آن دانشکده نموده است. در این مسابقه که به مناسبت ایام ماه مبارک رمضان برگزار می گردد. روزانه یک سوال در ارتباط با آیات قرآن مجید مطرح و سپس به یک نفر از شرکت کنندگان که بهترین پاسخ را ارائه داده جایزه ای اهداء می گردد.

ادامه مطلب

برگزاری مسابقه خطاطی ویژه دانشجویان در دانشکده حقوق، علوم سیاسی و اقتصادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده حقوق، علوم سیاسی و اقتصادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب اقدام به برگزاری مسابقه خطاطی ویژه دانشجویان آن دانشکده نمود.

ادامه مطلب

برگزاری طرح ختم روزانه یک جزء قرآن کریم در دانشکده حقوق، علوم سیاسی و اقتصادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده حقوق، علوم سیاسی و اقتصادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب اقدام به برگزاری طرح ختم روزانه یک جزء قرآن کریم در آن دانشکده نموده است. در این جلسات که با حضور جمعی از دانشجویان، اعضای هیأت علمی و کارکنان آن دانشکده برگزار می گردد، آقای بازوبند به قرائت قرآن کریم می پردازد.

ادامه مطلب

تهیه و توزیع کتابچه « نغمه های آسمانی ، گزیده ای از دعاهای ماه مبارک رمضان » در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت مدیریت مطالعات و پژوهش های فرهنگی معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان کتابچه ای تحت عنوان « نغمه های آسمانی» گزیده ای از دعاهای ماه مبارک رمضان تهیه و در سطح واحد توزیع گردید.این کتابچه حاوی ادعیه، اعمال مشترک ماه مبارک رمضان و نحوه اقامه نماز عید فطر می باشد.

ادامه مطلب