رویدادهای فرهنگی واحد - آرشیو

برگزاری نشست تخصصی با عنوان علوم طبیعی از دیدگاه قرآن کریم در دانشکده فنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت کانون قرآن و عترت معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب نشست تخصصی با عنوان "علوم طبیعی از دیدگاه قرآن کریم" در سالن آمفی تئاتر دانشکده فنی برگزار شد

ادامه مطلب

برگزاری اردوی زیارتی – سیاحتی امام زاده داود در دانشکده علوم پایه دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده علوم پایه دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب اردوی یکروزه زیارتی – سیاحتی امام زاده داود ویژه دانشجویان پسر آن دانشکده برگزار شد. در این اردو دانشجویان پس از زیارت امامزاده و اقامه نماز ظهر و عصر از دیدنی های آن مکان مقدس بازدید کردند.

ادامه مطلب

برگزاری جلسه شعر خوانی در دانشکده فنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت کانون شعر و ادب دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده فنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب جلسه شعر خوانی در آن دانشکده برگزار شد. در این جلسه که جمعی از دانشجویان علاقمند به شعر و ادبیات حضور داشتند آقایان بروجردیان ، امامی و هاشمی و خانم ها مینایی سروده های خود را با مضامین مختلف قرائت کردند.

ادامه مطلب

برگزاری نشست دانشجویی گفتمان دانشجویی با محوریت نماز در دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت کانون جرعه نور (نماز) دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب جلسه گفتمان دانشجویی با محوریت نماز در محل نماز خانه آن دانشکده برگزار شد. در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا اکبری در ابتدای جلسه با طرح سوالات و شبهاتی در باره نماز از قبیل اینکه چرا باید نماز بخوانیم؟ ، خداوند چه نیازی به نماز خواندن ما دارد؟، چرا با وجود اینکه خداوند در قرآن کریم فرموده نماز انسان را از فحشا و منکر دور می سازد افرادی هستند که نماز می خوانند در عین حال مبتلا به گناه هم هستند؟ ضمن ارائه پاسخ به بحث و گفتگو در باره مسایل مختلف نماز پرداخت.

ادامه مطلب

برگزاری کارگاه آموزش خوشنویسی در دانشکده فنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده فنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب کارگاه آموزش خوشنویسی در آن دانشکده برگزار شد . در این کارگاه که ویژه دانشجویان و به مدت 10جلسه برگزار گردید آقای محسن پیروان از اساتید انجمن خوشنویسان به آموزش خط نستعلیق پرداخت.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم تعزیه و شبیه خوانی در دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت کانون تئاتر دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و به مناسبت ایام ماه محرم مراسم تعزیه و شبیه خوانی در آن دانشکده برگزار گردید. این مراسم توسط گروه تعزیه قمر بنی هاشم (ع) وابسته به سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و با حضور جمعی از دانشجویان و کارکنان در محوطه دانشکده برگزار شد.

ادامه مطلب

برگزاری میزگرد تحت عنوان حس مسئولیت پذیری در زندگی در دانشکده حقوق، علوم سیاسی و اقتصادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده حقوق، علوم سیاسی و اقتصادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص سبک زندگی، میزگرد "حس مسئولیت پذیری در زندگی" در سالن آمفی تئاتر آن دانشکده برگزار گردید.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم شهادت امام سجاد ع در دانشکده حقوق، علوم سیاسی و اقتصادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده حقوق، علوم سیاسی و اقتصادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب مراسم شهادت امام سجاد (ع) در آن دانشکده برگزار شد. در این مراسم که با حضور جمعی از اساتید ، کارکنان و دانشجویان برگزار گردید آقای بازوبند از مداحان اهل بیت علیهم السلام به نوحه سرایی پرداخت.

ادامه مطلب

برپایی غرفه عاشورایی در دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت کانون مهدویت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و همزمان با ایام سوگواری شهادت اباعبدالله الحسین (ع) غرفه عاشورایی در آن دانشکده بر پا شد. در این غرفه که مورد استقبال دانشجویان قرار گرفت علاوه بر توزیع محصولات فرهنگی ، به سوالات و شبهات دانشجویان پاسخ داده شد.

ادامه مطلب