رویدادهای فرهنگی واحد - آرشیو

برگزاری جلسه شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب در مرداد ماه

جلسه شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب در مرداد ماه برگزار گردید.در این جلسه مواردی از قبیل تجلیل از دانشجویان ممتاز ایثارگر و خانواده های شهدا ، برگزاری مراسم به مناسبت شهادت امام جعفر صادق (ع) ، برگزاری مراسم به مناسبت ولادت حضرت معصومه (س) ، برگزاری زیارت عاشورا، تجلیل از فعالان قرآنی، فضا سازی و پذیرایی و برپایی نمایشگاه عکس و پوستر به مناسبت هفته دفاع مقدس، برگزاری کارگاه آموزشی ویژه استادان قرآن با عنوان "نحوه پاسخ به شبهات قرآنی دانشجویان" ، تهیه منابع دیداری و شنیداری جهت پشتیبانی علمی و فرهنگی از استادان قرآن کریم واحد و برگزاری کلاس تجوید روخوانی قرآن کریم ویژه کارکنان واحد بررسی و مورد تصویب قرار گرفت.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم به مناسبت ولادت امام حسن مجتبی ع در دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و به مناسبت سالروز ولادت امام حسن مجتبی (ع) مراسم جشنی همراه با مولودی خوانی آقای مهدویان و با حضور جمعی از اساتید و کارکنان آن دانشکده برگزار شد.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم به مناسبت ولادت امام حسن مجتبی ع در دانشکده فنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده فنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و به مناسبت سالروز ولادت امام حسن مجتبی (ع) با حضور حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا گل محمدی مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در واحد و جمعی از اساتید ، کارکنان و دانشجویان آن دانشکده برگزار شد.در این مراسم آقای شیخ محمد به مولودی خوانی پرداخت.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم به مناسبت ولادت امام حسن مجتبی ع در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و به مناسبت سالروز ولادت امام حسن مجتبی (ع) مراسم جشنی درمحل نمازخانه ساختمان ایرانشهر برگزار گردید. در این مراسم که با مولودی خوانی آقای مرتضوی برگزار شد معاونین واحد و جمعی از اساتید و کارکنان حضور داشتند.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم به مناسبت ولادت امام حسن مجتبی ع در دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و به مناسبت سالروز ولادت امام حسن مجتبی (ع) مراسم جشنی همراه با مولودی خوانی آقای حیدری و با حضور جمعی از اساتید و کارکنان آن دانشکده برگزار شد.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم به مناسبت ولادت امام حسن مجتبی ع در دانشکده علوم پایه دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده علوم پایه دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و به مناسبت سالروز ولادت امام حسن مجتبی (ع) مراسم جشنی همراه با مولودی خوانی آقای طاهری و با حضور جمعی از اساتید و کارکنان آن دانشکده برگزار شد.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم به مناسبت ولادت امام حسن مجتبی ع در دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و به مناسبت سالروز ولادت امام حسن مجتبی (ع) مراسم جشنی همراه با مولودی خوانی آقای مهدویان و با حضور ریاست دانشکده و جمعی از اساتید و کارکنان آن دانشکده برگزار شد.

ادامه مطلب

برگزاری جلسه ستاد اقامه نماز دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب در مرداد ماه

جلسه ستاد اقامه نماز دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب در مرداد ماه برگزار شد. در این جلسه بررسی آسیب شناسی اقامه نماز جماعت در واحد ، بررسی وضعیت نمازخانه های واحد، برگزاری مسابقه کتابخوانی ویژه خانواده اساتید و کارکنان واحد از کتاب نماز در آئینه قرآن، برگزاری جلسه کارشناسی وضعیت اقامه نماز ویژه خانواده اساتید و کارکنان و پرسش و پاسخ به شبهات دینی و برپایی نمایشگاه فرهنگی – هنری با محوریت نماز با عنوان بر سجاده زهد مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.

ادامه مطلب

تهیه و توزیع کتاب آموزش قرائت قرآن کریم در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت کانون قرآن و عترت معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب تعداد 3000 جلد کتاب آموزش قرائت قرآن کریم تالیف و تدوین هیأت محققین پژوهشکده قرآن و عترت معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی ویژه دانشجویان درس آشنایی با قرآن کریم تهیه و در اختیار دانشجویان واحد قرار گرفت.

ادامه مطلب

برگزاری مسابقه کتابخوانی اسرار معنوی نماز در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت ستاد اقامه نماز معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب مسابقه کتابخوانی از کتاب "اسرار معنوی نماز" اثر حجت الاسلام والمسلمین قرائتی ویژه کارکنان واحد برگزار گردید. بر این اساس از بین شرکت کنندگان به 30 از منتخبین جوایزی به رسم یادبود اهدا گردید.

ادامه مطلب