رویدادهای فرهنگی واحد - آرشیو

تهیه فیلم مستند اعتیاد خاموش در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

شبکه مستند سیما با همکاری معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب اقدام به تولید فیلم مستند "اعتیاد خاموش" نموده است . گفتنی است مراحل تولید و ضبط این فیلم با تهیه کنندگی و کارگردانی آقای مجتبی توانا در دانشکده فنی این واحد دانشگاهی آغاز شده است

ادامه مطلب

برگزاری اولین جلسه کانون فیلم و تئاتر دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت کانون فیلم و تئاتر و با همکاری دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی اولین جلسه کانون فیلم و تئاتر آن دانشکده در سالن آمفی تئاتر برگزار گردید.

ادامه مطلب

برگزاری همایش استهلال ماه مبارک رمضان در دانشکده فنی دانشگاه آزاد اسلامی احد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده فنی و با همکاری کانون نجوم دانشجویی آن دانشکده در تاریخ 25/4/91 همایش "استهلال ماه مبارک رمضان" در سالن آمفی تئاتر آن دانشکده برگزار شد.

ادامه مطلب

تهیه و توزیع بسته های فرهنگی نماز ویژه دانشجویان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت ستاد اقامه نماز معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و به منظور پشتیبانی علمی و فرهنگی از دانشجویان تعداد 1000 نسخه " نرم افزارهای نیاز " و "در آستان نماز" و 500 جلد کتب "نماز ابرار" و "نماز در آئینه قرآن" از محصولات ستاد اقامه نماز کشور تهیه و در دانشکده های واحد میان دانشجویان توزیع گردید.

ادامه مطلب

آذین بندی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب به مناسبت جشن نیمه شعبان

معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب به مناسبت جشن بزرگ نیمه شعبان و همزمان با سراسر کشور علاوه بر پذیرایی اقدام به آذین بندی و تزئین فضاهای آموزشی این واحد در ساختمان مرکزی و کلیه دانشکده ها نمود.

ادامه مطلب

برگزاری برنامه های فرهنگی همزمان با کنکور سراسری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و به مناسبت ایام فرخنده میلاد منجی عالم بشریت همزمان با برگزاری کنکور سراسری برنامه های فرهنگی با حضور داوطلبان و اولیای آنها در محل برگزاری آزمون برگزار شد.

ادامه مطلب

مظاهری در بخشنامه ای تاکید کرد: برگزاری کنکور دانشگاه آزاد همراه با برنامه های فرهنگی ویژه نیمه شعبان

خبرگزاری آنا: معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی در بخشنامه ای به روسای شورای فرهنگی مناطق هیجده گانه دانشگاه بر برگزاری مراسم جشن و برنامه های فرهنگی ویژه میلاد منجی عالم بشریت حضرت مهدی عجل الله تعالی فرج الشریف در ایام برگزاری کنکور سراسری سال 1391 تاکید کرد.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم به مناسبت اعیاد شعبانیه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

دفاتر فرهنگ اسلامی دانشکده های دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب به مناسبت اعیاد شعبانیه ولادت امام حسین (ع) ، ولادت حضرت ابوالفضل (ع)و ولادت امام زین العابدین (ع) مراسم جشنی برگزار و از حاضرین پذیرایی به عمل آوردند.

ادامه مطلب