رویدادهای فرهنگی واحد - آرشیو

برگزاری نشست مدیران فرهنگی و مسوولان دفاتر فرهنگ اسلامی دانشکده های دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

نشست مدیران فرهنگی و مسوولان دفاتر فرهنگ اسلامی دانشکده های دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب در خرداد ماه برگزار گردید. در این نشست مدیران معاونت فرهنگی بر اجرای برنامه های ویژه ماه مبارک رمضان تأکید نمودند.

ادامه مطلب

فراخوان مقاله بیست و یکمین اجلاس سراسری نماز با عنوان نماز و نهضت مسجد سازی

همزمان با برگزاری بیست و یکمین اجلاس سراسری نماز با عنوان "نمازو نهضت مسجد سازی"، دبیرخانه دائمی اجلاس های سراسری نماز با هدف ترویج فرهنگ نماز و بهره مندی از رأی و اندیشه صاحبنظران ، اندیشمندان محققان و پ‍ژوهشگران و تجلیل از صاحبان آثار برتر، نسبت به فراخوان مقاله اقدام می نماید.

ادامه مطلب

اطلاعیه امکان دیدار حضوری مراجعان با معاون و مدیران کل حوزه معاونت فرهنگی

اطلاع می رساند معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی به منظور اشاعه فرهنگ تکریم ارباب رجوع در دانشگاه و بهره گیری از دیدگاه های استادان ، دانشجویان و کارکنان دانشگاه در خصوص فعالیت های فرهنگی در نظر دارد به شیوه گذشته و علاوه بر دیدارهای رایج در مناطق و واحدهای دانشگاهی ، امکان دیدار حضوری مراجعان را با معاون محترم فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی و مدیران کل این معاونت فراهم آورد.

ادامه مطلب

برگزاری جلسه نقد و بررسی کتاب "عملی کردن دانسته ها" در دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و به منظور ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و نیز فرهنگ نقد و نقد پذیری جلسه نقد و بررسی کتاب "عملی کردن دانسته ها" اثر کنت بلانچارد که از نویسندگان مطرح مدیریت و رهبری سازمانی است در سالن آمفی تئاتر آن دانشکده برگزار گردید.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم به مناسبت ولادت حضرت علی ع در دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و به مناسبت سالروز ولادت حضرت علی (ع) مراسم جشنی درمحل نمازخانه آن دانشکده برگزار شد. در این مراسم آقای فتوت به مولودی خوانی پرداخت. در انتهای مراسم نیز از اساتید، کارکنان و دانشجویان آن دانشکده پذیرایی به عمل آمد.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم به مناسبت ولادت حضرت علی ع و امام محمد تقی ع در دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب مراسمی به مناسبت سالروز ولادت حضرت علی (ع) و امام محمد تقی (ع) در آن دانشکده برگزار و از حاضرین پذیرایی به عمل آمد.

ادامه مطلب

برگزاری جلسه سخنرانی اندیشه های جامعه شناختی امام خمینی ره در خصوص فرهنگ ایرانیان در دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب جلسه سخنرانی با موضوع " اندیشه های جامعه شناختی امام خمینی (ره) در خصوص فرهنگ ایرانیان " در آن دانشکده برگزار شد.

ادامه مطلب

برگزاری جلسه سخنرانی موانع تحقق فرهنگ عفاف و پوشش در دنیای معاصر در دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب جلسه سخنرانی با موضوع "موانع تحقق فرهنگ عفاف و پوشش در دنیای معاصر" در آن دانشکده برگزار شد.

ادامه مطلب

برگزاری جلسه شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب در خرداد ماه

جلسه شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب در خرداد ماه برگزار گردید. در ابتدای این جلسه معاون فرهنگی واحد انتصاب آقای دکتر شمس را به سرپرستی واحد تهران جنوب تبریک گفته و از زحمات آقای دکتر هاشم زاده ریاست قبلی واحد تقدیر و تشکر نمود.

ادامه مطلب