رویدادهای فرهنگی واحد - آرشیو

بازدید جمعی از دانشجویان دانشکده حقوق، علوم سیاسی و اقتصادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب از موزه عبرت

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده حقوق ، علوم سیاسی و اقتصادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و به مناسبت سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی گروهی از دانشجویان آن دانشکده از موزه عبرت بازدید کردند . در این بازدید دانشجویان از نمایشگاه کتاب ، اتاق نگهداری البسه، محوطه اصلی ، اتاق شکنجه ، تصاویر چهره های ماندگار ، بند مشاهیر ، اتاق رئیس زندان و محل ملاقات زندانیان دیدن کردند.

ادامه مطلب

برپایی نمایشگاه عکس و پوستر به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی در دانشکده های دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفاتر فرهنگ اسلامی دانشکده های دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و به مناسبت دهه مبارک فجر نمایشگاه عکس و پوستر و نیز مطبوعات مربوط به دوران پیروزی انقلاب اسلامی در دانشکده های واحد بر پا گردید.

ادامه مطلب

برگزاری بخش کتبی سومین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت ویژه کارکنان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت کانون قرآن و عترت معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب بخش کتبی مرحله مقدماتی سومین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت ویژه کارکنان این واحد دانشگاهی همزمان با سایر دانشگاه ها برگزار شد. در این دوره از مسابقات تعداد 300 نفر از کارکنان این واحد با یکدیگر به رقابت پرداختند.

ادامه مطلب

تغییر فضای سایت های اینترنتی واحد تهران جنوب به مناسبت دهه مبارک فجر

به همت معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و با مشارکت معاونت پژوهش و فناوری سایت های اینترنتی واحد تهران جنوب متناسب با ایام دهه مبارک فجر تغییر یافت. همچنین در سایت های اینترنتی واحد سرودها و آهنگ های انقلابی به منظور زنده نمودن فضا و خاطره ایام پیروزی انقلاب اسلامی پخش می گردد.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم جشن به مناسبت میلاد پیامبر اکرم (ص) و ولادت امام جعفر صادق (ع) در دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب مراسم جشنی به مناسبت میلاد پیامبر اکرم (ص) و ولادت امام جعفر صادق (ع) در محل نماز خانه آن دانشکده برگزار گردید. در این مراسم که با حضور جمعی از مسوولین ، اساتید ، دانشجویان و کارکنان برگزار شد از حاضرین پذیرایی به عمل آمد.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم جشن به مناسبت میلاد پیامبر اکرم (ص) و ولادت امام جعفر صادق (ع) در دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب مراسم جشنی به مناسبت میلاد پیامبر اکرم (ص) و ولادت امام جعفر صادق (ع) در محل نماز خانه آن دانشکده برگزار گردید. در این مراسم که با حضور جمعی از مسوولین ، اساتید ، دانشجویان و کارکنان برگزار شد از حاضرین پذیرایی به عمل آمد.

ادامه مطلب

تشکیل جلسه ستاد برگزاری مراسم دهه فجر در واحد تهران جنوب

با توجه با بخشنامه معاون محترم فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی؛ جلسه ستاد برگزاری مراسم دهه مبارک فجر در واحد تهران جنوب تشکیل شد. در این جلسه ابتدا آقای دکتر شمس رئیس واحد در سخنانی بر لزوم هر چه با شکوهتر برگزار شدن برنامه های فرهنگی در ایام ا...دهه فجر تأکید نمود. سپس حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا گل محمدی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در واحد تشکیل حکومت اسلامی در ایران به دست حضرت امام خمینی (ره) را در راستای اهداف پیامبر گرامی اسلام (ص) و ائمه اطهار ( علیهم السلام) درجهت تشکیل حکومت اسلامی در جهان ارزیابی نموده و بر گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی تأکید نمود.در ادامه موارد ذیل مورد تصویب قرار گرفت. آذین بندی و فضاسازی کلیه دانشکده ها و ساختمان ستادی ، پذیرایی از استادان، دانشجویان، کارکنان و مراجعین، پخش سرودهای انقلابی در طول دهه فجر، بازدید از موزه عبرت ویژه دانشجویان و کارکنان، حضور کارکنان بسیجی در گردهمایی گردان های عاشورا و الزهرا، برپایی نمایشگاه عکس و پوستر از وقایع انقلاب اسلامی در دانشکده ها، بازدید از آسایشگاه جانبازان ، برگزاری مراسم ویژه تحت عنوان نقش بصیرت در پیروزی انقلاب اسلامی، برگزاری مسابقه در خصوص رویدادهای انقلاب اسلامی، تجلیل و تقدیر از فعالان فرهنگی دانشکده ها، تجلیل و تقدیر از پژوهشگران عرصه انقلاب اسلامی، امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری، فضاسازی سایت های اینترنتی واحد متناسب با ایام دهه فجر و استفاده از سرود های انقلابی در آنها، حضور در مراسم یوم ا... دوازده بهمن در بهشت زهرا ، حضور باشکوه در راهپیمایی یوم ا... بیست و دوم بهمن ماه؛ و حضور در مراسم تجدید میثاق دانشگاهیان با امام خمینی (ره) و بیعت مجدد با مقام معظم رهبری در مرقد مطهر امام (ره) .

ادامه مطلب