رویدادهای فرهنگی واحد - آرشیو

برگزاری نشست مدیران فرهنگی و مسوولان دفاتر فرهنگ اسلامی دانشکده های دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

نشست مدیران فرهنگی و مسوولان دفاتر فرهنگ اسلامی دانشکده های دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب در دی ماه برگزار گردید. در این نشست مدیران معاونت فرهنگی بر توسعه و ارتقاء فعالیت های کانون های فرهنگی دانشجویی ، ارتباط دفاتر فرهنگ اسلامی دانشکده ها با سازمان ها و ارگان های مختلف فرهنگی خارج از واحد و برگزاری برنامه های مشترک فرهنگی با مشارکت آنها و افزایش کمی و کیفی نشریات دانشجویی تأکید نمودند.

ادامه مطلب

برگزاری دومین جلسه کمیته اقتصاد مقاومتی در واحد تهران جنوب

دومین جلسه کمیته اقتصاد مقاومتی واحد تهران جنوب برگزار شد. در این جلسه که با حضور کلیه اعضا برگزار گردید پس از تلاوت آیاتی چند از کلام ا... مجید مصوبات جلسه قبل کمیته اقتصاد مقاومتی بررسی و نسبت به اجرای آنها تأکید گردید. در این جلسه بروشور تهیه شده در خصوص اقتصاد مقاومتی بررسی و مقرر گردید. اساتید گروه اقتصاد واحد به تکمیل و بازبینی بروشور مذکور اقدام نمایند. همچنین مقرر گردید برنامه مالی واحد در سال آینده با رویکرد اقتصادمقاومتی تدوین و ارائه گردد. در این جلسه عناوین طرح های پژوهشی و پایان نامه های مرتبط با اقتصاد مقاومتی مصوب و مقرر گردید معاونت پژوهش و فناوری واحد این عناوین را در اختیار پژوهشگران ، اساتید و دانشجویان واحد قرار دهد. همچنین مقرر گردید عناوین دروس جدیدی چون اقتصاد مقاومتی و سبک زندگی به معاونت آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی پیشنهاد گردد که در صورت موافقت نسبت به نگارش سرفصل دروس فوق الذکر اقدام لازم بعمل آید.

ادامه مطلب

برگزاری نشست تخصصی ازدواج موفق یا ناموفق در دانشکده فنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده فنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب نشست تخصصی "ازدواج موفق یا نا موفق" در آن دانشکده برگزار شد. در این نشست که با حضور جمعی از دانشجویان ، اساتید و کارکنان دانشکده برگزار گردید. خانم ها دکتر نعمت طاووسی و داور از اعضای هیأت علمی واحد پیرامون عوم روانشناسی با استناد به ارقام و آمار مرتبط ، و از دیدگاه حقوقی ، با استفاده از نظریات دانشجویان حاضر و ارائه فرضیات و راهکارهای پیشنهادی در زمینه ازدواج موفق به ویژه ازدواج دانشجویان از دیدگاه جامعه شناسی و آسیب شناسی اجتماعی سخنانی را مطرح و در انتهای نشست به سوالات دانشجویان پاسخ دادند.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم اربعین در دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب مراسمی به مناسبت اربعین شهادت امام حسین (ع) و یاران با وفای ایشان در آن دانشکده برگزار گردید. در این مراسم که با حضور جمعی از دانشجویان و کارکنان دانشکده برگزار شد، آقای حیدری از مداحان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) به نوحه سرایی پرداخت.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم اربعین در ساختمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب مراسمی به مناسبت اربعین شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبداله الحسین (ع) و یاران با وفای ایشان در محل نمازخانه ساختمان ایرانشهر این واحد دانشگاهی برگزار گردید. در این مراسم که با حضور حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا گل محمدی مسوول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در واحد و جمعی از معاونین و کارکنان واحد برگزار شد، آقای آوخ از مداحان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) به نوحه سرایی پرداخت.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم اربعین در دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب مراسمی به مناسبت اربعین شهادت امام حسین (ع) و یاران با وفای ایشان در آن دانشکده برگزار گردید. در این مراسم که با حضور جمعی از دانشجویان و کارکنان دانشکده برگزار شد، آقای میرزایی از مداحان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) به نوحه سرایی پرداخت.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم اربعین در دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب مراسمی به مناسبت اربعین شهادت امام حسین (ع) و یاران با وفای ایشان در آن دانشکده برگزار گردید. در این مراسم که با حضور جمعی از دانشجویان و کارکنان دانشکده برگزار شد، آقای حصنی از مداحان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) به نوحه سرایی پرداخت.

ادامه مطلب

برگزاری مسابقه کتابخوانی حجاب در دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و به مناسبت روز حذف حجاب به دستور رضاخان مسابقه کتابخوانی از کتاب عفاف و حجاب نوشته آقای جعفر حق شناس برگزار و به 5 نفر از برگزیدگان جوایزی اهدا شد.

ادامه مطلب

برپایی نمایشگاه کتاب به مناسبت روز بصیرت در دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و به مناسبت سالروز 9 دی ماه و روز بصیرت و میثاق با ولایت و با همکاری موسسه انتشاراتی آقا روح الله نمایشگاه کتابی در آن دانشکده برپا شد. در این نمایشگاه، کتاب هایی با موضوعات مختلف و مرتبط با حماسه نهم دی ماه در معرض دید دانشجویان قرار گرفت . گفتنی است محصولات این نمایشگاه با تخفیف ویژه دانشجویی به فروش رسید.

ادامه مطلب

برپایی نمایشگاه ماسک گچی باعنوان واقعه به روایت چهره ها در دانشکده فنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت کانون تئاتر دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده فنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب نمایشگاه ماسک گچی با عنوان " واقعه به روایت چهره ها " به مناسبت گرامیداشت 72 تن شهدای کربلا در آن دانشکده برپا گردید. گفتنی است در این نمایشگاه که پس از گذراندن یک دوره ی مطالعاتی و پژوهشی به یاد 72 تن شهید واقعه ی عاشورا بر پا شد.؛ ماسک گچی تئاتر طراحی و به سرپرستی خانم شادی خواجه بر پا شد. همچنین در حاشیه این نمایشگاه نمایش پرفورمنسی برگزار گردید.

ادامه مطلب