رویدادهای فرهنگی واحد - آرشیو

برگزاری نشست الگوهای اخلاقی و نقش آن در سلامت جامعه در دانشکده فنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده فنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب همزمان با ولادت امام هادی (ع) نشست بررسی الگوهای اخلاقی و نقش آن در سلامت جامعه برگزار شد. در این نشست آقای دکتر قریشی پیرامون الگوهای اخلاقی در خانواده و جامعه و نیز سیره و روش زندگانی امام هادی (ع) به ایراد سخنرانی پرداخت.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم به مناسبت ولادت امام هادی (ع) در دانشکده ها

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و به مناسبت سالروز ولادت امام هادی (ع) مراسم جشنی درمحل نمازخانه آن دانشکده برگزار وضمن توزیع بسته های فرهنگی از اساتید ، کارکنان و دانشجویان آن دانشکده پذیرایی به عمل آمد.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم به مناسبت ولادت امام هادی (ع) در دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و به مناسبت سالروز ولادت امام هادی (ع) مراسم جشنی درمحل نمازخانه آن دانشکده برگزار و از اساتید ، کارکنان و دانشجویان آن دانشکده پذیرایی به عمل آمد.

ادامه مطلب

برگزاری نشست راهکارهای ازدواج موفق در دانشکده حقوق، علوم سیاسی و اقتصادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده حقوق ، علوم سیاسی و اقتصادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب نشست تخصصی راهکارهای ازدواج موفق در سالن آمفی تئاتر آن دانشکده برگزار شد.

ادامه مطلب

تهیه و توزیع ویژه نامه ترنم غدیر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت مدیریت مطالعات و پژوهش های فرهنگی معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب ویژه نامه ای تحت عنوان « ترنم غدیر » به مناسبت فرارسیدن عید سعید غدیر خم تهیه و در سطح واحد توزیع گردید.

ادامه مطلب

تقدیر از کارشناس معاونت فرهنگی در سومین سالگرد تأسیس دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

همزمان با سومین سالگرد تأسیس دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب در مراسمی با حضور ریاست و معاونین واحد از خانم لیلا کریمی کارشناس معاونت فرهنگی به دلیل همکاری مستمر و فعال در امور نشریات دانشجویی و کانون های فرهنگی ضمن اهدا لوح تقدیر تجلیل بعمل آمد.

ادامه مطلب

برگزاری کارگاه ثبت مالکیت های فکری در دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت کانون نخبگان فرهنگی و علمی و با همکاری دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب کارگاه ثبت مالکیت های فکری با محوریت ثبت ایده ها ، طرح ها ، ابتکارات ، ابداعات ، اختراعات ، ملاحظات قانونی و حقوقی مترتب بر آن ها و نحوه استفاده از حقوق و تسهیلات ناشی از آن در سالن آمفی تئاتر آن دانشکده برگزار گردید.

ادامه مطلب