رویدادهای فرهنگی واحد - آرشیو

برگزاری جلسه ستاد اقامه نماز دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب در شهریور ماه

جلسه ستاد اقامه نماز دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب در شهریور ماه برگزار شد. در این جلسه برگزاری همایش با موضوع نماز و نیایش در زمینه عکس ، تهیه کلیپ ، فیلم کوتاه و مقاله نویسی ، برگزاری کلاس های آموزشی نماز ویژه دانشجویان در دانشکده های ادبیات فارسی و زبانهای خارجی و روانشناسی و علوم تربیتی ، تهیه و توزیع بسته فرهنگی از محصولات ستاد اقامه نماز با موضوع نماز ویژه خانواده اساتید و کارکنان ، برگزاری دومین دوره تفسیر قرآن کریم با محوریت نماز ویژه دانشجویان دانشکده صنایع و برگزاری جلسات هفتگی زیارت عاشورا در دانشکده صنایع مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.

ادامه مطلب

برگزاری مسابقه کتابخوانی در دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب مسابقه کتابخوانی با عنوان وداع با ماه مبارک رمضان در آن دانشکده برگزار گردید.

ادامه مطلب

برنامه های ویژه دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب برای دانشجویان جدیدالورود

معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب از برنامه های ویژه این واحد برای دانشجویان جدیدالورود خبر داد. آقای دکتر سنایی ضمن عرض تبریک آغاز سال تحصیلی جدید بویژه به دانشجویان جدیدی که این واحد دانشگاهی معتبر را برای ادامه تحصیل برگزیده اند، تحصیل و کسب علم و دانش به منظور خدمت به جامعه و کشور را از مهمترین فعالیتهای انسان عنوان نمود و برای همه دانش پژوهان توفیق روز افزون آرزو نمود.

ادامه مطلب

تهیه و توزیع ویژه نامه صیانت از ارزش ها (2) در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت مدیریت مطالعات و پژوهش های فرهنگی معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب ویژه نامه ای تحت عنوان « صیانت از ارزش ها (2) » در خصوص حجاب و عفاف تهیه و در سطح واحد توزیع گردید.

ادامه مطلب

برگزاری محفل انس با قرآن کریم در کارگاه ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت کانون قرآن و عترت معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب محفل انس با قرآن کریم در کارگاه ضیافت اندیشه اساتید در دانشکده مدیریت و حسابداری این واحد دانشگاهی برگزار گردید.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم تجلیل و تقدیر از کارمندان دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و به مناسبت روز کارمند مراسم تقدیر و تجلیل از کارمندان آن دانشکده برگزار گردید. در این مراسم آقای دکتر عبدی رئیس دانشکده صنایع ضمن بیان مطالبی از کارمندان دانشکده قدردانی بعمل آورد. در این مراسم به 5 نفر از کارمندان منتخب جوایزی اهدا شد.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم به مناسبت سالروز شهادت حضرت علی (ع) در دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب مراسمی به مناسبت سالروز شهادت حضرت علی (ع) در محل نمازخانه آن دانشکده برگزار گردید. در این مراسم آقایان کارآزموده و حیدری از مداحان اهل بیت علیهم السلام به ذکر مصیبت پرداختند.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم به مناسبت سالروز شهادت حضرت علی (ع) در دانشکده فنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده فنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب مراسمی به مناسبت سالروز شهادت حضرت علی (ع) در محل نمازخانه آن دانشکده برگزار گردید. در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای حسینی منفرد سخنرانی نمود و آقای مهدویان از مداحان اهل بیت علیهم السلام نیز به ذکر مصیبت پرداخت.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم به مناسبت سالروز شهادت حضرت علی (ع) در دانشکده حقوق ، علوم سیاسی و اقتصادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده حقوق، علوم سیاسی و اقتصادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب مراسمی به مناسبت سالروز شهادت حضرت علی (ع) در محل نمازخانه آن دانشکده برگزار گردید. در این مراسم آقای بازوبند از مداحان اهل بیت علیهم السلام به ذکر مصیبت پرداخت.

ادامه مطلب