رویدادهای فرهنگی واحد - آرشیو

تهیه و توزیع رحل قرآن در نمازخانه های دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت کانون قرآن و عترت معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و در راستای تجهیز نمازخانه های واحد در ماه مبارک رمضان تعدادی رحل قرآن تهیه و در سطح نمازخانه های واحد توزیع گردید.

ادامه مطلب

تشکیل جلسه کارگروه فرهنگی ستاد مراسم سی امین سالگرد تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی منطقه 8

نخستین جلسه کارگروه فرهنگی ستاد مراسم سی امین سالگرد تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی منطقه 8 به سرپرستی معاونت فرهنگی واحد تهران جنوب و با حضور معاونین فرهنگی واحد های تهران جنوب ، علوم و تحقیقات ، تهران پزشکی و تهران غرب تشکیل گردید.

ادامه مطلب

چهارمین شماره فصلنامه بشارت منتشر شد

چهارمین شماره بشارت فصلنامه کانون قرآن و عترت و ستاد اقامه نماز معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب منتشر شد. در این شماره از فصلنامه بشارت سخن مدیر مسئول ، ذوالقرنین یا کوروش کبیر، تاریخ تدوین قرآن ، عدل الهی در قرآن کریم از دیدگاه استاد مطهری، نقش جهان بینی الهی در تربیت اقتصادی از دیدگاه قرآن کریم، شناخت آخرین آیه قرآن کریم، تفسیر عرفانی قرآن از دیدگاه روزبهان بقلی، رویکرد اخلاقی اسلام نسبت به جهاد اقتصادی، واقعیات شگفت انگیز در مورد قرآن، رسول اکرم (ص) ممثل برای امت، هم نشین فرشتگان شوید، کسانی که از نغمه صور در امانند ، داستان در قرآن و نقش تذهیب و خوشنویسی در چاپ قرآن و ... به چشم می خورد.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم ترتیل خوانی قرآن کریم در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

همت کانون قرآن و عترت معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و به مناسبت ماه مبارک رمضان مراسم ترتیل خوانی روزانه 30 جزء قرآن کریم با عنوان « بر کرانه نور » به صورت تلاوت هر روز یک جزء از قرآن کریم در نماز خانه ایرانشهر و کلیه دانشکده های واحد با حضور دانشگاهیان قبل از اقامه نماز جماعت ظهر و عصر برگزار می گردد.

ادامه مطلب

معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب برگزار می کند:مسابقه ربیع القرآن به مناسبت ماه مبارک رمضان

به همت کانون قرآن و عترت معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و به مناسبت ماه مبارک رمضان مسابقه «ربیع القرآن » در این واحد برگزار می گردد.

ادامه مطلب

انتخاب معاون فرهنگی واحد تهران جنوب به ریاست کارگروه فرهنگی همایش بزرگداشت دانشگاه در منطقه 8

آقای دکتر سنائی معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب در دومین جلسه ستاد همایش بزرگداشت سی امین سالگرد تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی در منطقه 8 به عنوان رئیس کارگروه فرهنگی این همایش انتخاب گردید.

ادامه مطلب

تهیه و توزیع ویژه نامه صیانت از ارزش ها در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت مدیریت مطالعات و پژوهش های فرهنگی معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب ویژه نامه ای تحت عنوان «صیانت از ارزش ها» به مناسبت در خصوص حجاب و عفاف تهیه و در سطح واحد توزیع گردید.

ادامه مطلب

تهیه و توزیع بسته فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب اقدام به تهیه بسته فرهنگی جهت توزیع در غرفه پژوهشکده قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی در نمایشگاه بین المللی قرآن در ماه مبارک رمضان نموده است.

ادامه مطلب