رویدادهای فرهنگی واحد - آرشیو

برگزاری جلسه ستاد اقامه نماز دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب در بهمن ماه

جلسه ستاد اقامه نماز دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب در بهمن ماه برگزار شد. در این جلسه برگزاری گفتمان دانشجویی با محوریت نماز و جشنواره تجلیل از فعالان نماز واحد با انتخاب اساتید، کارمندان ، مدیران ، دانشجویان و ائمه جماعات نمونه واحد مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم به مناسبت میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) در دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده ادبیات فارسی وزبان های خارجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و به مناسبت سالروز میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) مراسم جشنی درمحل نمازخانه آن دانشکده برگزار و از اساتید ، کارکنان و دانشجویان آن دانشکده پذیرایی به عمل آمد.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم به مناسبت میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) در دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و به مناسبت سالروز میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) مراسم جشنی درمحل نمازخانه آن دانشکده برگزار و از اساتید ، کارکنان و دانشجویان آن دانشکده پذیرایی به عمل آمد.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم به مناسبت میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) در دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و به مناسبت سالروز میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) مراسم جشنی درمحل نمازخانه آن دانشکده برگزار و از اساتید ، کارکنان و دانشجویان آن دانشکده پذیرایی به عمل آمد.

ادامه مطلب

برگزاری کارگاه آموزشی ویژه مدرسین قرآن کریم در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت کانون قرآن و عترت معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب کارگاه آموزشی ویژه مدرسین قرآن کریم واحد در سالن آمفی تئاتر دانشکده صنایع این واحد دانشگاهی برگزار گردید.

ادامه مطلب

برپایی نمایشگاه عکس و مطبوعات به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی در دانشکده حقوق ، علوم سیاسی و اقتصادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده حقوق، علوم سیاسی و اقتصادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب نمایشگاه عکس و مطبوعات از دوران انقلاب اسلامی در آن دانشکده بر پا گردید.

ادامه مطلب

بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی در دانشکده فنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده فنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی ضمن فضاسازی و زنده نمودن خاطرات زمان انقلاب در سال 1357 از کلیه اساتید ، دانشجویان و کارکنان آن دانشکده پذیرایی بعمل آمد.

ادامه مطلب

بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی در دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی ضمن فضاسازی و زنده نمودن خاطرات زمان انقلاب در سال 1357 از کلیه اساتید ، دانشجویان و کارکنان آن دانشکده پذیرایی بعمل آمد.

ادامه مطلب

برگزاری نمایشگاه عکس و مطبوعات به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی در دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب نمایشگاه عکس و مطبوعات از دوران انقلاب اسلامی در آن دانشکده بر پا گردید.

ادامه مطلب