رویدادهای فرهنگی واحد - آرشیو

نشریه دانشجویی «بازتاب» مجوز انتشار دریافت کرد

بر اساس مصوبه شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب نشریه دانشجویی «بازتاب» به صاحب امتیازی و مدیر مسئولی آقای حسین زمینی دانشجوی رشته علوم سیاسی این واحد در دانشکده حقوق ، علوم سیاسی و اقتصادی مجوز نشر دریافت نمود.

ادامه مطلب

برگزاری جلسه شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب در آذر ماه

جلسه شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب در آذر ماه برگزار گردید. در این جلسه مواردی از قبیل برگزاری مسابقه وبلاگ نویسی دانشجویی ،برپایی نمایشگاه و مسابقه نقاشی از آثار هنری و تصویری ، نمایش نقد فیلم، برگزاری مراسم ولادت امام محمد باقر (ع) و مراسم ولادت امام موسی کاظم (ع)، اجرای تئاتر، برگزاری مراسم شهادت امام زین العابدین (ع)، تقدیر از دانشجویان برتر علمی و فرهنگی، برگزاری مسابقه کتابخوانی به مناسبت ولادت امام موسی کاظم (ع) ، اجرای برنامه نشاط و جوان ، مسابقه مقاله نویسی، برگزاری میز گرد تخصصی با موضوع نهادینه سازی فرهنگ حجاب و عفاف ، برگزاری همایش ولایت و امامت، برگزاری محفل انس با قرآن کریم و مسابقه ویژه دانشجویان با عنوان "روزنامه دیواری قرآنی" بررسی و مورد تصویب قرار گرفت.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم سوگواری به مناسبت ماه محرم در دانشکده ادبیات فارسی و زبانهای خارجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده ادبیات فارسی و زبانهای خارجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و به مناسبت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) و یاران باوفایش مراسمی با حضور دانشجویان و کارکنان در محل نماز خانه آن دانشکده برگزار شد.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم سوگواری به مناسبت ماه محرم در دانشکده فنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده فنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و به مناسبت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) و یاران باوفایش مراسمی طی چهار روز با حضور دانشجویان و کارکنان در محل نماز خانه آن دانشکده برگزار شد.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم سوگواری به مناسبت ماه محرم در دانشکده حقوق ، علوم سیاسی و اقتصادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده حقوق ، علوم سیاسی و اقتصادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و به مناسبت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) و یاران باوفایش مراسمی با حضور دانشجویان و کارکنان در محل نماز خانه آن دانشکده برگزار شد.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم سوگواری به مناسبت ماه محرم در دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و به مناسبت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) و یاران باوفایش مراسمی با حضور دانشجویان و کارکنان در محل نماز خانه آن دانشکده برگزار شد.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم سوگواری به مناسبت ماه محرم در دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و به مناسبت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) و یاران باوفایش مراسمی با حضور دانشجویان و کارکنان در محل نماز خانه آن دانشکده برگزار شد.

ادامه مطلب

برگزاری مسابقه کتابخوانی به مناسبت ماه محرم در دانشکده حقوق ، علوم سیاسی و اقتصادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده حقوق، علوم سیاسی و اقتصادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و به مناسبت ماه محرم و ایام سوگواری سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) مسابقه کتابخوانی از کتاب « زندگانی چهارده معصوم و زندگانی حضرت امام حسین (ع)» از سری کتابهای کانون قرآن و عترت برگزار و به 5 نفر از برندگان به قید قرعه جوایزی اهدا شد.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم شهادت امام زین العابدین (ع) در دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و به مناسبت شهادت امام زین العابدین (ع) مراسمی با حضور دانشجویان و کارکنان در محل نماز خانه مرکز قلهک آن دانشکده برگزار شد.

ادامه مطلب

برگزاری نهمین جلسه شورای آموزشی گروه قرآن با حضور معاونین فرهنگی و آموزشی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت گروه آموزش قرآن معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب نهمین جلسه شورای آموزشی گروه قرآن این واحد دانشگاهی با حضورآقای دکتر سنائی معاون فرهنگی ومدیرگروه قرآن و آقای دکتر دادگر معاون آموزشی واحد و نیز مدرسین درس آشنائی با قرآن کریم برگزارشد .

ادامه مطلب