رویدادهای فرهنگی واحد - آرشیو

تهیه و توزیع کتاب «تفسیر قرآن کریم » در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

همت کانون قرآن و عترت معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب دوره 12 جلدی از کتاب «تفسیر قرآن کریم» تألیف استاد مهدی اسلامی پناه (یزدی) جهت بهره برداری اساتید و دانشجویان در دانشکده های واحد توزیع شد.کتاب مذکور در شش بخش تنظیم شده و شامل نقل آیه و ترجمه آن ، لغت شناسی ، صرف نحو، بلاغت و پیام آیه می باشد.

ادامه مطلب

برگزاری جشن نوروز توسط کانون های تئاتر و شعر و ادب دانشکده فنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

کانون های تئاتر و شعر و ادب دانشکده فنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب با همکار دفتر فرهنگ اسلامی آن دانشکده برنامه جشن نوروز را برگزار نمودند. در این برنامه ابتدا اعضای کانون شعر و ادب به شعر خوانی و مشاعره در باب بهار و نوروز پرداختند.

ادامه مطلب

کسب رتبه دوم نشریه کانون قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب (بشارت) در چهارمین جشنواره نشریات دانشگاهی مناطق 8 و 12

نشریه بشارت به صاحب امتیازی کانون قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و مدیر مسوولی خانم صدیقه اعلمی مسوول کانون قرآن و عترت واحد در چهارمین جشنواره نشریات دانشگاهی مناطق 8 و 12 دانشگاه آزاد اسلامی که با حضور دبیر منطقه 8 دانشگاه برگزار گردید.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم تجلیل ازاساتید نمونه درس آشنایی با قرآن کریم در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت کانون قرآن و عترت معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب طی مراسمی که در محل نماز خانه این واحد دانشگاهی برگزار گردید ازاساتید نمونه درس آشنایی با قرآن کریم تجلیل به عمل آمد.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم تجلیل از اساتید محقق و پژوهشگر در عرصه نماز و قرآن و عترت در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت کانون قرآن و عترت معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب طی مراسمی گردید از اساتید محقق و پژوهشگر در عرصه نماز و قرآن و عترت این واحد تجلیل به عمل آمد.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم تجلیل از منتخبین اولین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت کانون قرآن و عترت معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب طی مراسمی از منتخبین اولین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت کارکنان این واحد تجلیل به عمل آمد.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم تجلیل از فرزندان مکلف کارکنان و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت ستاد اقامه نماز معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب طی مراسمی که در محل نماز خانه این واحد دانشگاهی برگزار گردید از فرزندان مکلف اساتید و کارکنان واحد تجلیل به عمل آمد.

ادامه مطلب

برپایی نمایشگاه کتاب در دانشکده ادبیات فارسی و زبانهای خارجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده ادبیات فارسی و زبانهای خارجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب نمایشگاه کتابی در آن دانشکده برپا گردید.گفتنی است آثار ارائه شده در بخش های مذهبی ، ادبیات و تاریخ بود که مورد استقبال استادان ، دانشجویان و کارکنان دانشکده قرار گرفت.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم تجلیل از نماز گزاران برتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت ستاد اقامه نماز معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب طی مراسمی از نمازگزاران برتر واحد در گروه های مختلف ائمه جماعات ، اساتید، مدیران ، کارکنان و دانشجویان تجلیل به عمل آمد در این مراسم که آقای دکتر اسفندیار رئیس واحد ، حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا گل محمدی مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ، معاونین واحد و جمعی از اساتید ، دانشجویان و کارکنان حضور داشتند به 51 نفر از منتخبین اقامه نماز جماعت واحد به رسم یادبود جوایزی اهدا گردید

ادامه مطلب