خبر اصلی صفحه اخبار - آرشیو

در کارگاه ثبت اختراعات و مالکیت های معنوی در واحد تهران جنوب مطرح شد

ضرورت توجه جدی به اختراعات در کشور

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب، و به همت معاونت پژوهشی این واحد دانشگاهی، کارگاه آموزش ثبت اختراعات و مالکیت های معنوی با حضور مشاورین و ممتحنین ارشد و اسبق اداره ثبت اختراعات کشورآمریکا و ثبت اختراعات و طرح های صنعتی در ایران در اردیبهشت ماه سال جاری در سالن آمفی تئاتر دانشکده فنی و مهندسی تهران جنوب برگزار شد

ادامه مطلب

آغاز رقابت داوطلبان در کنکور کارشناسی ارشد سال 90 دانشگاه آزاد اسلامی

آنا: رقابت داوطلبان در کنکور کارشناسی ارشد سال 1390 دانشگاه آزاد اسلامی از صبح امروز پنجشنبه 22 اردیبهشت ماه آغاز شد. آزمون کارشنــاسی ارشــد ســـال 90 در شـش نــوبت صبــح و عصــر روزهــــای پنجشنبه، جمعــــه و شنبه، 22، 23 و 24 اردیبهشت ماه به طور همزمان در سراسر کشور برگزار می شود.

ادامه مطلب

مهلت مجدد ثبت‌نام کنکور دانشگاه آزاد اسلامی تمدید شد

مهلت مجدد ثبت نام داوطلبان آزمون سراسری (پزشکی و غیرپزشکی ) سال 90 دانشگاه آزاد اسلامی تا ساعت 24 روز یکشنبه مورخ 11 اردیبهشت ماه تمدید شد. به گزارش خبرنگار آفرینش ، آن دسته از داوطلبانی که به علت عدم شناسایی سابقه در سیستم سوابق تحصیلی تاکنون موفق به ثبت نام نشده‌اند نیز می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی مرکز آزمون به نشانی www.azmoon.org نسبت به ثبت‌نام خود اقدام نمایند.

ادامه مطلب