فرهنگی - آرشیو

برگزاری مراسم قرعه کشی عمره دانشجویی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب مراسم قرعه کشی عمره دانشجویی واحد های تهران جنوب، پرند و اسلامشهر به میزبانی واحد تهران جنوب ، همزمان با سایر واحدهای دانشگاهی در دانشکده فنی واحد برگزار شد.در این مراسم که معاون فرهنگی واحد ، مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در واحد و نمایندگان واحد های پرند ، اسلامشهر و جمعی از دانشجویان حضور داشتند، پس از تلاوت آیاتی چند از قرآن کریم و پخش کلیپ هایی از مراسم و مناسک حج مراسم قرعه کشی بصورت متمرکز و اینترنتی انجام گردید.

ادامه مطلب

برگزاری جلسه توجیهی دانشجویان ورودی جدید دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب جلسه توجیهی دانشجویان ورودی جدید آن دانشکده با حضور مدیر امور فرهنگی وفوق برنامه، رئیس و معاونین دانشکده و جمعی از استادان و دانشجویان برگزار گردید.

ادامه مطلب

تجلیل از دانشجویان روشندل دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و به مناسبت روز جهانی نابینایان (روز عصای سفید) از دانشجویان روشندل آن دانشکده تجلیل بعمل آمد.

ادامه مطلب

برگزاری جلسه ستاد اقامه نماز دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب در مهر ماه

جلسه ستاد اقامه نماز دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب در مهر ماه برگزار شد. در این جلسه برگزاری مسابقه کتابخوانی ویژه دانشجویان از کتاب « نماز زیباترین الگوی پرستش» ، برگزاری جشن تکلیف ویژه فرزندان مکلف اساتید و کارکنان واحد، و برگزاری کلاس های آموزشی قرائت ، فلسفه و احکام نماز در دانشکده های واحد مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.

ادامه مطلب

برگزاری کلاس آموزش قرائت و فلسفه نماز در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت ستاد اقامه نماز معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب کلاس آموزشی قرائت و فلسفه نماز با هدف آشنایی بیشتر دانشجویان با فلسفه اقامه نماز در دانشکده های ادبیات فارسی و زبان های خارجی و نیز روانشناسی و علوم تربیتی توسط خانم ها سلیمانی و کریمی و آقای بیگ وردی از اساتید درس قرآن واحد برگزار گردید.

ادامه مطلب

پخش آیاتی از قرآن کریم بصورت روزانه پیش از آغاز کلاس های درس در دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب روزانه پیش از آغاز کلاس های درس ، آیاتی از قرآن کریم در فضای دانشکده پخش می گردد.این برنامه به دلیل انس بیشتر دانشجویان با آیات این کتاب آسمانی انجام می گردد.

ادامه مطلب

برگزاری جلسه توجیهی دانشجویان ورودی جدید دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب جلسه توجیهی دانشجویان ورودی جدید آن دانشکده با حضور رئیس ، معاونین و جمعی از استادان و دانشجویان برگزار گردید.

ادامه مطلب

برگزاری محفل انس با قرآن کریم در دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت کانون قرآن و عترت معاونت فرهنگی و همزمان با سالروز ولادت امام رضا (ع) محفل انس با قرآن کریم در دانشکده ادبیات فارسی و زبانهای خارجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب برگزار گردید.

ادامه مطلب