فرهنگی - آرشیو

نشست تخصصی با عنوان آرامش و نشاط در زندگی در دانشکده علوم پایه واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده علوم پایه دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب نشست تخصصی با عنوان " آرامش و نشاط در زندگی و ارائه راهکارهایی جهت تقویت بافت های مثبت فکری دانشجویان" در سالن آمفی تئاتر آن دانشکده برگزار شد.

ادامه مطلب

بزرگداشت هفته احسان و نیکوکاری در دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی و کانون فیلم و تئاتر دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و با همکاری موسسه خیریه امام علی (ع) همزمان با هفته احسان و نیکو کاری و در جهت کمک به کودکان سرطانی به همراه برپایی بازارچه خیریه و در مراسمی کمک های نقدی اساتید ، کارکنان و دانشجویان دانشکده جمع آوری و در اختیار نیازمندان قرار گرفت.

ادامه مطلب

نقد و بررسی فیلم نیمه ماه مارس در دانشکده فنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت کانون فیلم و با همکاری دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده فنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب جلسه نقد و بررسی فیلم "نیمه ماه مارس" در سالن آمفی تئاتر آن دانشکده برگزار گردید. گفتنی است پس از اکران فیلم "نیمه ماه مارس" به کارگردانی جرج کلونی آقای کوروش جاهد از منتقدین سینما به نقد و بررسی فیلم پراخت. پس از آن ناقد به سوالات دانشجویان پاسخ داد.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم شب شعر به مناسبت فرارسیدن عید نوروز در دانشکده فنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت کانون شعر و ادب و با همکاری دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده فنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب مراسم شعر خوانی به مناسبت فرارسیدن جشن نوروز در سالن آمفی تئاتر آن دانشکده برگزار گردید.

ادامه مطلب

برگزاری مسابقه کاریکاتور با موضوع اعتیاد در دانشکده فنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده فنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب مسابقه کاریکاتور با موضوع اعتیاد ویژه دانشجویان و کارکنان آن دانشکده برگزار شد . در این مسابقه پس از اطلاع رسانی ، دانشجویان و کارکنان آثار خود را ارسال و پس از داوری آثار رسیده ، به 4 اثر برگزیده جوایزی اهدا گردید.

ادامه مطلب

برگزاری نشست تخصصی با موضوع آسیب های اجتماعی پیش روی زنان در دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب نشست تخصصی آسیب های اجتماعی پیش روی زنان با حضور دانشجویان ، اساتید و کارکنان آن دانشکده برگزار گردید.

ادامه مطلب

برگزاری سخنرانی با موضوع بصیرت و آگاهی سیاسی – اجتماعی در دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب سخنرانی با موضوع بصیرت و آگاهی سیاسی – اجتماعی در آن دانشکده برگزار گردید.

ادامه مطلب

درخشش دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب در پنجمین جشنواره نشریات دانشگاهی منطقه 8

دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب در پنجمین جشنواره نشریات دانشگاهی منطقه 8 دانشگاه آزاد اسلامی با کسب سه رتبه برتر و تقدیر از11نشریه دانشجویی فرهنگی حائز رتبه برتر گردید.

ادامه مطلب

معرفی مشاهیر علمی – فرهنگی دکتر حمید عنایت در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

مدیریت مطالعات و پژوهشهای فرهنگی معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب به منظور معرفی مشاهیر علمی و فرهنگی کشور و واحد اقدام به تهیه زندگینامه شادروان دکتر حمید عنایت از چهره های برتر علوم سیاسی کشور نمود. بدین منظور زندگینامه کامل ایشان در محل دانشکده حقوق، علوم سیاسی و اقتصادی واحد نصب و در معرض دید اساتید و دانشجویان قرار گرفت.

ادامه مطلب