فرهنگی - آرشیو

تأسیس کانون فیلم دانشجویان دانشکده فنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

بر اساس مصوبه شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب کانون فیلم دانشجویان دانشکده فنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب با دبیری آقای مجید عزیز آبادی فراهانی دانشجوی رشته مهندسی سیستم های انرژی واحد، مجوز فعالیت دریافت نمود.

ادامه مطلب

تقدیر رئیس سازمان بسیج دانشجویی از معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور از دکتر سنائی معاون فرهنگی دانشگاه واحد تهران جنوب تقدیر و تشکر نمود. بر اساس این گزارش به دلیل حمایت از برگزاری اردوی راهیان نور در سال گذشته و کسب رتبه دوم تعداد بازدیدکنندگان واحد تهران جنوب در میان دانشگاه های کل کشور ، رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور از معاون فرهنگی واحد تهران جنوب با اهدای لوح ، تقدیر و تشکر نمود

ادامه مطلب

برپایی نمایشگاه عکس میثاق امت با ولایت به مناسبت نهم دی ماه، روز ملی بصیرت در دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب نمایشگاه عکسی با موضوع "روز بصیرت میثاق امت با ولایت " در آن دانشکده دائر گردید. در این نمایشگاه بخش‌هایی از سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی به همراه تصاویر مردم در حمایت از انقلاب اسلامی و برائت از فتنه‌گران در معرض دید عموم قرار گرفت.

ادامه مطلب

معرفی مشاهیر علمی – فرهنگی دکتر مهدی الوانی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

مدیریت مطالعات و پژوهشهای فرهنگی معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب به منظور معرفی مشاهیر علمی و فرهنگی کشور و واحد اقدام به تهیه زندگینامه دکتر مهدی الوانی از نخبگان علم مدیریت کشور نمود. بدین منظور زندگینامه کامل ایشان در محل دانشکده مدیریت و حسابداری واحد نصب و در معرض دید اساتید و دانشجویان قرار گرفت.

ادامه مطلب

معرفی مشاهیر علمی – فرهنگی دکتر منوچهر فرهنگ در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

مدیریت مطالعات و پژوهشهای فرهنگی معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب به منظور معرفی مشاهیر علمی و فرهنگی کشور و واحد اقدام به تهیه زندگینامه دکتر منوچهر فرهنگ از چهره های برتر اقتصاد کشور نمود. بدین منظور زندگینامه کامل ایشان در محل دانشکده حقوق، علوم سیاسی و اقتصادی واحد نصب و در معرض دید اساتید و دانشجویان قرار گرفت.

ادامه مطلب

برگزاری مسابقه مقاله نویسی با عنوان درسهایی که عاشورا به ما آموخت در دانشکده علوم پایه دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده علوم پایه دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و به مناسبت ماه محرم مسابقه مقاله نویسی با عنوان " درسهایی که عاشورا به ما آموخت " از متن سخنرای مقام معظم رهبری در سال 1374 در آن دانشکده برگزار گردید.

ادامه مطلب

برگزاری مسابقه مقاله نویسی با عنوان در محرم اشک زیبا می شود در دانشکده علوم پایه دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده علوم پایه دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و به مناسبت ماه محرم مسابقه مقاله نویسی با عنوان " در محرم اشک زیبا می شود" در آن دانشکده برگزار گردید.

ادامه مطلب

برگزاری جلسه نقد و بررسی فیلم سیبل در دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب جلسه نقد و بررسی فیلم "سیبل" در آن دانشکده برگزار گردید.

ادامه مطلب

برگزاری نشست تخصصی نقش حجاب و عفاف در مواجهه با تهاجم فرهنگی در دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب نشست تخصصی "نقش حجاب و عفاف در مواجهه با تهاجم فرهنگی " در آن دانشکده برگزار گردید. در این مراسم خانم یزدان پناه از اساتید واحد در باره عواملی که بر روی طرز رفتار و تفکر انسانها تأثیرگذار هستند مواردی را بیان نمود. سخنران سپس به اعتدال در رفتار انسان ها اشاره و تأثیری که این امر بر رعایت حجاب و عفاف دارد ، را مورد بررسی قرار داد.

ادامه مطلب