فرهنگی - آرشیو

راهیابی شانزده نفر از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب به مرحله منطقه ای مسابقات سراسری قرآن وعترت

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب ،مرحله مقدماتی شانزدهمین دوره مسابقات شفاهی سراسری قرآن و عترت در بخش دانشجویان و یازدهمین دوره در بخش اساتید و اولین دوره در بخش کارکنان در 22 و 24 آبان ماه سالجاری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب برگزار و از میان شرکت کنندگان در بخش دانشجویی آقایان میلاد تاج زاده ، علی محمد لو ، سید رسول دهقان منشادی در رشته قرائت تحقیق ، سید محمد کاهانی ، سید علی بیت سعید ، محمود عباس زاده خونیقی در رشته قرائت ترتیل ، علیرضا قانع و محمد بازرگان نژاد در رشته حفظ کل، محمد هادی اسلامی در رشته حفظ 20 جزء و احمد رضا محمدیان در رشته اذان و در بخش خانمها فاطمه انصاری مهیاری در رشته انتخابی قرائت ترتیل ، ملیحه غلامی حسنارودی در رشته حفظ 10 جزء و میترا دهقانی در رشته حفظ 5 جزء با احراز حد نصاب لازم به مرحله منطقه ای مسابقات راه یافتند.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم سخنرانی به مناسبت ایام سوگواری شهادت حضرت امام حسین (ع) در دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب وبه همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده صنایع این واحد مراسم سخنرانی به مناسبت ایام سوگواری شهادت حضرت امام حسین (ع) در این دانشکده برگزار شد.

ادامه مطلب

بزرگداشت روز دانشجو در دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و به مناسبت روز دانشجو مراسمی در سالن آمفی تئاتر مرکز قلهک آن دانشکده برگزار گردید.

ادامه مطلب

برگزاری محفل انس با قرآن کریم در دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت کانون قرآن و عترت معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و همزمان با ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان و یاران با وفایش محفل انس با قرآن کریم در دانشکده صنایع این واحد دانشگاهی برگزار شد.

ادامه مطلب

بزرگداشت روز دانشجو در دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و به مناسبت روز دانشجو مراسمی در سالن آمفی تئاتر مرکز قلهک آن دانشکده برگزار گردید.در این مراسم برنامه های متنوعی از قبیل سخنرانی ، دکلمه ، اکران فیلم کوتاه، معرفی دانشجویان ممتاز، قرائت متنی در خصوص شهدای روز دانشجو و تاریخچه 16 آذر سال 1332 و نیز مسائل و رویدادهای مرتبط با آن برگزار شد.

ادامه مطلب

برگزاری نشست تخصصی با عنوان ارائه راه کارهایی به منظور احیای اندیشه خودباوری در دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب وبه همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده مدیریت و حسابداری این واحد نشست تخصصی با عنوان ارائه راه کارهایی به منظور احیای اندیشه خودباوری که منجربه نوآوری و شکوفای می شود در سالن آمفی تئاتر این دانشکده برگزار گردید.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم عزاداری در دهه اول ماه محرم در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر مطالعات و پژوهشهای فرهنگی معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و به مناسبت ماه محرم مراسم عزاداری در محل نمازخانه ساختمان مرکزی واحد در دهه اول محرم برگزار می گردد.

ادامه مطلب

برگزاری نشست تخصصی عفاف و حجاب در دانشکده حقوق، علوم سیاسی و اقتصادی واحد تهران جنوب

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده حقوق، علوم سیاسی و اقتصادی این واحد نشست تخصصی عفاف و حجاب در آن دانشکده برگزار شد.

ادامه مطلب

«بزرگداشت عید سعید غدیر در دانشکده های واحد تهران جنوب»

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده های این واحد و به مناسبت عید سعید غدیر خم مراسم جشنی با حضور جمعی از دانشجویان و کارکنان در سالن آمفی تئاتر در دانشکده برگزار شد.

ادامه مطلب