فرهنگی - آرشیو

در دانشکده علوم انسانی واحد تهران جنوب برگزار می شود دیدار دانشجویان با شخصیتهای برجسته علمی، فرهنگی، سیاسی، حقوقی کشور

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و به همت مرکز مطالعات و پژوهشهای فرهنگی سیاسی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری طرح دیدار صمیمانه با شخصیتهای عالی رتبه علمی، فرهنگی، سیاسی، حقوقی کشور در دانشکده علوم انسانی برگزار می شود.

ادامه مطلب

کارگاه اموزشی انگیزش سازمانی در دانشکده علوم انسانی واحد تهران جنوب برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب، و به همت مرکز مطالعات دفتر نهاد مقام معظم رهبری، کارگاه آموزشی با حضور مهندس فرخ اصفهانی، جوان ترین سخنران انگیزش سازمانی کشور، ایده پرداز و بنیانگذار انجمن سخنرانان حرفه ای ایران و نویسنده کتاب:آنچه نمی دانید که نمی دانید، با موضوع «سخنوری در عرصه فرهنگی و کارآفرینی» برگزار می نماید.

ادامه مطلب

دانشکده علوم انسانی واحد تهران جنوب برگزار می کند مسابقه وبلاگ نویسی با موضوعات فرهنگی و سیاسی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب، و در راستای توسعه، ترویج و تقویت تفکر فرهنگی و سیاسی دانشجویی، مرکز مطالعات و پژوهش های فرهنگی، سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری یک دوره مسابقه وبلاگ نویسی برگزار می کند.

ادامه مطلب

آغاز ثبت نام عمره دانشگاهیان سال 89 از 23 فروردین -ثبت نام تنها از طریق سایت ستاد عمره دانشگاهیان امکان پذیر است

دبیر ستاد عمره دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اینکه ثبت نام عمره دانشگاهیان سال 89 از 23 فروردین آغاز و تا 30 ادامه دارد، گفت:ثبت نام تنها از طریق سایت ستاد عمره دانشگاهیان به آدرس www.labbayk.com امکان پذیر است

ادامه مطلب

معاونت فرهنگی واحد تهران جنوب برگزار می کند؛ مسابقه مقاله نویسی دانشجویی با موضوع اصلاح الگوی مصرف

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب، معاونت فرهنگی این واحد، اقدام به برگزاری مسابقه مقاله نویسی دانشجویی با موضوع اصلاح الگوی مصرف می کند .

ادامه مطلب