آرشیو اخبار

آغاز کارگاه آنلاین" فلسفه اخلاق" در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

خبرگزاری آنا: اولین دوره از کارگاه های علمی-آموزشی دانشگاه آزاداسلامی با موضوع "فسلفه اخلاق" به صورت آنلاین با حضور دکتر طه هاشمی و حجت الاسلام و المسلمین غرویان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب برگزار شد.

ادامه مطلب

دانشگاه آزاد به عنوان کارگزار ارزیابی شرکت‌های دانش بنیان انتخاب شد

خبرگزاری آنا: معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان یکی از کارگزاران ارزیابی شرکت‌های دانش بنیان در کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌ها و موسسات دانش بنیان و نظارت بر اجرا از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری انتخاب شد .

ادامه مطلب

سامانه نقل و انتقال دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی راه‌اندازی شد/ ثبت درخواست‌ها از امروز تا ۳۰ تیرماه

خبرگزاری آنا: با کلید خوردن سامانه نقل و انتقال دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی، از امروز دانشجویان می‌توانند تا ۳۰ تیرماه برای ثبت درخواست‌های خود اقدام کنند.

ادامه مطلب

ارائه ۶ واحد درسی برای دانشجویان کارشناسی ارشد در تابستان ۹۳/ثبت‌نام دانشجویان در واحد‌های دیگر مجاز است

خبرگزاری آنا: یکی از برنامه‌های مدیریت جدید دانشگاه آزاد افزوده شدن ترم تابستانی به سال تحصیلی در این دانشگاه است که دستورالعمل اجرایی آن توسط معاونت آموزشی تدوین و ابلاغ شد و اطلاع رسانی آن به زودی در وبگاه واحد‌های مجری قرار خواهد گرفت.

ادامه مطلب

گنجاندن "ساعت فرهنگی" در تقویم دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ شد/اختصاص ۱۲۰ دقیقه وقت آزاد هفتگی

خبرگزاری آنا: دکتر حمید میرزاده با صدور بخشنامه‌ای به نمایندگان تام الاختیار ریاست دانشگاه و هیات امنای استان‌ها، واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد،گنجاندن "ساعت فرهنگی"در تقویم دانشگاهی را ابلاغ کرد.

ادامه مطلب

افزایش سقف وام کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی

معاون اداری مالی دانشگاه آزاد اسلامی عنوان کرد: خبرگزاری آنا: معاون اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: با انعقاد تفاهم نامه با بانک ملی سقف وام اعضای هیات علمی از ۳۵ میلیون تومان به ۶۰ میلیون تومان افزایش یافت و برای کارکنان نیز ۴۰ میلیون تومان وام پیش بینی شده است. به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، سیدمحمد ابریشمی نیا در گفت و گویی به تشریح چابک سازی سیستم اداری مالی دانشگاه، شکل گیری محدود تعاونی مسکن و ارائه وام با کارمزد پایین به اعضای هیات علمی، کارکنان، دانشجویان دکترا، کارشناسی ارشد و کارشناسی پرداخت.

ادامه مطلب