آرشیو اخبار

دانشگاه آزاد به عنوان کارگزار ارزیابی شرکت‌های دانش بنیان انتخاب شد

خبرگزاری آنا: معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان یکی از کارگزاران ارزیابی شرکت‌های دانش بنیان در کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌ها و موسسات دانش بنیان و نظارت بر اجرا از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری انتخاب شد .

ادامه مطلب

آغاز کارگاه آنلاین" فلسفه اخلاق" در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

خبرگزاری آنا: اولین دوره از کارگاه های علمی-آموزشی دانشگاه آزاداسلامی با موضوع "فسلفه اخلاق" به صورت آنلاین با حضور دکتر طه هاشمی و حجت الاسلام و المسلمین غرویان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب برگزار شد.

ادامه مطلب

سامانه نقل و انتقال دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی راه‌اندازی شد/ ثبت درخواست‌ها از امروز تا ۳۰ تیرماه

خبرگزاری آنا: با کلید خوردن سامانه نقل و انتقال دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی، از امروز دانشجویان می‌توانند تا ۳۰ تیرماه برای ثبت درخواست‌های خود اقدام کنند.

ادامه مطلب

گنجاندن "ساعت فرهنگی" در تقویم دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ شد/اختصاص ۱۲۰ دقیقه وقت آزاد هفتگی

خبرگزاری آنا: دکتر حمید میرزاده با صدور بخشنامه‌ای به نمایندگان تام الاختیار ریاست دانشگاه و هیات امنای استان‌ها، واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد،گنجاندن "ساعت فرهنگی"در تقویم دانشگاهی را ابلاغ کرد.

ادامه مطلب

ارائه ۶ واحد درسی برای دانشجویان کارشناسی ارشد در تابستان ۹۳/ثبت‌نام دانشجویان در واحد‌های دیگر مجاز است

خبرگزاری آنا: یکی از برنامه‌های مدیریت جدید دانشگاه آزاد افزوده شدن ترم تابستانی به سال تحصیلی در این دانشگاه است که دستورالعمل اجرایی آن توسط معاونت آموزشی تدوین و ابلاغ شد و اطلاع رسانی آن به زودی در وبگاه واحد‌های مجری قرار خواهد گرفت.

ادامه مطلب

افزایش سقف وام کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی

معاون اداری مالی دانشگاه آزاد اسلامی عنوان کرد: خبرگزاری آنا: معاون اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: با انعقاد تفاهم نامه با بانک ملی سقف وام اعضای هیات علمی از ۳۵ میلیون تومان به ۶۰ میلیون تومان افزایش یافت و برای کارکنان نیز ۴۰ میلیون تومان وام پیش بینی شده است. به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، سیدمحمد ابریشمی نیا در گفت و گویی به تشریح چابک سازی سیستم اداری مالی دانشگاه، شکل گیری محدود تعاونی مسکن و ارائه وام با کارمزد پایین به اعضای هیات علمی، کارکنان، دانشجویان دکترا، کارشناسی ارشد و کارشناسی پرداخت.

ادامه مطلب