آرشیو اخبار

اطلاعیه شماره ۳ امور شاهد وایثارگر : تشکیل کانون و انجمن های مربوطه

مدیریت شاهد و ایثارگر دانشگاه با هدف سازماندهی فعالیت های علمی و فرهنگی ، در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به فرهنگ و اقتصاد نام گذاری شده است ، از عموم دانشجویان عزیز شاهد و ایثارگر جهت عضویت در شورای مرکزی کانون و انجمن های مربوطه ثبت نام می نماید .

ادامه مطلب

برگزاری سخنرانی به مناسبت روز ملی فناوری هسته ای در دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب به مناسبت روز ملی فناوری هسته ای اقدام به برگزاری جلسه سخنرانی نمود.

ادامه مطلب

برگزاری سخنرانی به مناسبت روز سلامت در دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب به مناسبت روز سلامت اقدام به برگزاری سخنرانی با موضوع آشنایی با بیماری ایدز نموده است. در این مراسم آقای دکتر اسماعیلی به معرفی بیماری ایدز و بیان علت و علائم این بیماری و راهکارهای وسایل دفاعی این بیماری هولناک پرداخت. در همین رابطه سخنران در باره قدرت انتقال و راههای انتقال بیماری از قبیل آمیزش جنسی با افراد آلوده به ویروس ایدز، استفاده مشترک از سرنگ و سوزن آلوده، انتقال خون و فرآورده های خونی آلوده به ویروس و از مادر آلوده به کودک مطالبی را بیان داشت.

ادامه مطلب

دیدار نوروزی دکتر احمد شمس رئیس واحد تهران جنوب با مسوولان ، مدیران و کارکنان این واحد دانشگاهی

گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب، دکتر احمد شمس ریاست واحد با معاونین، روسای دانشکده‌ها، مدیران و کارکنان این واحد دانشگاهی دیدار و در جمع آنها سخنرانی نمود. در این جلسه که جمعی از اعضای خانواده بزرگ تهران جنوب حضور داشتند رئیس واحد ضمن تبریک سال جدید گفت: امیدوارم سالی که آغاز شده پایانی خوب، توام باصحت و سلامتی و همراه با خدمت به خلق باشد.

ادامه مطلب

اطلاعیه شماره ۱ امور شاهد و ایثارگر - تشکیل کلاسهای تقویتی امور شاهد و ایثارگر

اطلاعیه شماره 1: قابل توجه عموم دانشجویان شاهد و ایثارگر بویژه افرادی که در ترم گذشته مشروط شده اند : کلاس های تقویت بنیه علمی به شرح ذیل برگزار می گردد: 1) زمان ثبت نام: 23/1/93 لغایت 10/2/93. 2) زمان تشکیل کلاس : 15/2/93 لغایت 13/3/93. 3) محل ثبت نام : آموزش دانشکده. 4) هر دانشجو حداکثر برای دو درس ثبت نام نماید. 5) حد نصاب تشکیل کلاس 5 نفر و سقف تشکیل کلاس 30 نفر می باشد.

ادامه مطلب

اطلاعیه شماره ۲ امور شاهد و ایثارگر - مراجعه به واحد مشاوره

اطلاعیه شماره 2: از تمامی دانشجویان عزیز شاهد و ایثارگر که در ترم گذشته مشروط شده اند دعوت می شود در اسرع وقت به واحد مشاوره واحد مراجعه فرمایید . تلفن تماس : 83843427 مدیریت شاهد و ایثارگر واحد تهران جنوب – 83843303 واحد مشاوره

ادامه مطلب