آرشیو اخبار

یک خبر از مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی (SID) و پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC)

به گزارش دفتر ارتباط با صنعت به اطلاع کلیه دانشجویان عزیز و اعضای محترم هیات علمی می رساند مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی (SID) مقالات و مجلات فارسی و انگلیسی رادر سایت WWW.SID.ir نمایه و همچنین پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) مقالات و مجلات فارسی و انگلیسی رادر سایت WWW.ISC.ir نمایه و به صورت رایگان ارائه می دهد.

ادامه مطلب

برکزاری جلسه مدیریت شاهدوایثارگر

جلسه مدیریت شاهدوایثارگر در مورخ 19/09/92 تشکیل شد .در این جلسه که تعدادی از دانشجویان رابط دانشکده های واحد نیز حضور داشتند مسائل جاری و نیز تنظیم برنامه سالیانه دانشجویان شاهد وایثارگر مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

ادامه مطلب

بازدید از آسایشگاه جانبازان ثارالله در دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی دانشگاه آزاد سلامی واحد تهران جنوب

دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب همزمان با روز جهانی معلولین اقدام به بازدید از آسایشگاه جانبازان ثارالله نموده است. این بازدید که با حضور جمعی از اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشکده و کارشناسان فرهنگی و ستاد شاهد و امور ایثارگران واحد برگزار شد، ضمن ملاقات با جانبازان بزرگوار جنگ تحمیلی از آنها دلجویی بعمل آمد و دلاویها، ایثارگری ها و رشادت های آنها مورد تکریم قرار گرفت.

ادامه مطلب

برگزاری مسابقه کتابخوانی در خصوص زندگینامه امام موسی کاظم ع در دانشکده حقوق ، علوم سیاسی و اقتصادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده حقوق، علوم سیاسی و اقتصادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب، به مناسبت ولادت امام موسی کاظم (ع) مسابقه کتابخوانی در خصوص زندگینامه آن امام بزرگوار از کتاب زندگینامه معصومین علیهم السلام از انتشارات پژوهشکده قرآن و عترت برگزار و به 5 نفر از برگزیدگان جوایزی اهدا نمود.

ادامه مطلب