آرشیو اخبار

مسابقات فوتسال بین دانشکده‌ای در دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی برگزار شد

به مناسبت هفته تربیت بدنی، یک دوره مسابقه فوتسال بین دانشکده‌ای با عنوان جام شهید فهمیده توسط اداره فعالیت‌های فوق‌برنامه و با همکاری دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی در محل آن دانشکده برگزار شد.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم عزاداری به مناسبت شهادت امام سجاد ع در دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب به مناسبت شهادت امام سجاد (ع) مراسم عزاداری برگزار نمود. این مراسم که با حضور جمعی از اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشکده برگزار شد آقای علی زمانی به مداحی با روضه خوانی و ذکر مصیبت پرداخت و فضای حزن و اندوه شهادت اباعبدالله (ع) و امام سجاد (ع) بر دانشکده سایه انداخت.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم عزاداری به مناسبت شهادت امام سجاد ع در دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب به مناسبت شهادت امام سجاد (ع) مراسم عزاداری برگزار نمود. این مراسم که با حضور جمعی از اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشکده برگزار شد آقای جعفریان به مداحی و روضه خوانی و ذکر مصیبت پرداخت و مستمعین به فیض عزاداری نائل گشتند.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم عزاداری به مناسبت شهادت امام سجاد ع در دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب به مناسبت شهادت امام سجاد (ع) مراسم عزاداری برگزار نمود. این مراسم که با حضور جمعی از اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشکده برگزار شد، حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای اکبری ضمن سخنرانی به معرفی زندگی نامه امام سجاد علیه السلام پرداخت. سپس از ویژگیهای آن امام همام مانند: صبوری و آگاه بودن به شرایط زمان اشاره نموده و از ویژگی بارز آن حضرت که بکاء و حزن فراوان بر مصائب امام حسین علیه السلام می باشد، مطالبی را به سمع حاضرین رساند.

ادامه مطلب

در دانشکده فنی و مهندسی برگزار شد سمینار علمی تخصصی آشنایی با تجهیزات شناسایی فناوری نانو

به همت باشگاه پژوهشگران و نخبگان این واحد دانشگاهی سمینار علمی تخصصی آشنایی با تجهیزات شناسایی فناوری نانو با حضور دو تن از اعضای کار گروه نانو صنایع هوایی، دکتر فرانک فیضی رئیس باشگاه، اساتید و دانشجویان مهندسی نساجی در آبان ماه سال جاری در سالن اجتماعات دانشکده فنی و مهندسی برگزار شد.

ادامه مطلب

در دانشکده فنی و مهندسی این واحد دانشگاهی برگزار شد همایش وهابیت و تشیع

پایگاه بسیج دانشجویی شهید چمران در دانشکده فنی این واحد دانشگاهی در آبان ماه سال جاری اقدام به برگزاری همایش پیرامون وهابیت و تشیع با سخنرانی دکتر عصام العماد (وهابی شیعه شده) در آمفی‌تئاتر این دانشکده نمود.

ادامه مطلب

برپایی ایستگاه صلواتی به مناسبت دهه اول ماه محرم در دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب به مناسبت ایام سوگواری شهادت ابا عبدالله الحسین (ع) اقدام به برپایی ایستگاه صلواتی به مدت 10 روز در آن دانشکده نموده و از دانشجویان پذیرایی به عمل آورد.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم عزاداری به مناسبت ایام شهادت امام حسین ع در دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب به مناسبت ایام شهادت امام حسین (ع) و یاران با وفای ایشان مراسم عزاداری برگزار نمود. در این مراسم که با حضور جمعی از اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشکده برگزار شد حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا موسوی به ایراد سخنرانی پرداخت.در ادامه آقای جعفریان از مداحان اهل بیت (ع) به قرائت زیارت عاشورا ، نوحه خوانی و ذکر مصیبت پرداخت. همراه با این مراسم نمایشگاهی از وسایل تعزیه خوانی و تابلوهای احادیث مربوط به نماز و ایستگاه صلواتی برپا گردید.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم عزاداری به مناسبت ایام شهادت امام حسین ع در دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب به مناسبت ایام شهادت امام حسین (ع) و یاران با وفای ایشان مراسم عزاداری برگزار نمود. این مراسم که به مدت 8 روز و با حضور جمعی از اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشکده برگزار شد آقایان مالمیر، خشنود، صادقی و اعظمی ضمن قرائت زیارت عاشورا به نوحه خوانی و ذکر مصیبت پرداختند.

ادامه مطلب

برگزاری سمینار امتحان بدون اضطراب در دانشکده‌های صنایع، مدیریت و حسابداری و فنی

دفتر راهنمایی و مشاوره معاونت دانشجویی این واحد دانشگاهی در آبان ماه سال جاری یک دوره سمینار با موضوع امتحان بدون اضطراب را در دانشکده‌های صنایع، مدیریت و فنی با سخنرانی مجتبی تمدنی رئیس دفتر راهنمایی و مشاوره برگزار نمود.

ادامه مطلب