آرشیو اخبار

گرامیداشت ایام هفته دفاع مقدس

با درود و سلام به ارواح طیبه شهدای اسلام به ویژه راست قامتان 8 سال دفاع مقدس میهن عزیز اسلامی ایران و تعظیم وتکریم جانبازان ، آزادگان ، رزمندگان و خانواده های معظم شاهد وایثارگر فرا رسیدن ایام هفته دفاع مقدس را گرامی می داریم.

ادامه مطلب

ثبت نام تکمیل ظرفیت مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی از شنبه مورخ 30/06/92 ساعت 14:00 آغازمی شود.

دکتر ناصر اقبالی با اعلام این خبر به روابط عمومی مرکز آزمون گفت: ثبت نام تکمیل ظرفیت مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد از امروز شنبه مورخ 30/06/92 آغاز می شود و تا شنبه مورخ 06/07/92 ادامه دارد.

ادامه مطلب

برگزاری جلسه ستاد اقامه نماز دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب در شهریور ماه

جلسه ستاد اقامه نماز دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب در شهریور ماه برگزار شد. در این جلسه تجهیز نمازخانه دانشکده صنایع و مرکز پیام آوران، تهیه صندلی جهت رعایت حال نمازگزاران، تهیه میکرفون یقه ای برای امام جماعت ساختمان ستادی و ... مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.

ادامه مطلب

انتشارمجله Journal of Mechanical Research and Application

با تلاش مسئولین هئیت تحریریه و پیگیریهای مستمر دفتر نشریات علمی معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب، مجله : Journal of Mechanical Research and Application سال چهارم، شماره دوم به مدیر مسئولی دکتر مهرداد جوادی و سردبیری دکتر سید محمد رضا خلیلی، با 9 مقاله به زبان انگلیسی منتشرشد.

ادامه مطلب

خرید نرم افزار کتابداری نوسا - سیمرغ برای کتابخانه های واحد تهران جنوب

بر اساس تفاهم نامه سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی با شرکت نرم افزار کتابداری نوسا ( سیمرغ ) از سال 1391 ، قرارشد که کلیه واحدهای دانشگاه آزاد از این نرم افزار استفاده کنند و طی پیگیریهای مستمر دفتر کتابخانه ها و مراکز اسناد – دفتر ارتباط با صنعت معاونت پژوهش و فناوری واحد تهران جنوب از مرداد ماه سال 1392 نرم افزار مذکور را به برای 10 کتابخانه از 8 دانشکده واحد خریداری نموده این نرم افزار هم اکنون در حال نصب می باشد و در مهر ماه سال جاری مورد بهره برداری قرار می گیرد.

ادامه مطلب

برگزاری مسابقه خاطره نویسی نوسحرخیزان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

ستاد اقامه نماز معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب اقدام به برگزاری مسابقه خاطره نویسی "نوسحرخیزان" ویژه فرزندان اعضای هیأت علمی و کارکنان واحد نموده است. گفتنی است مسابقه خاطره نویسی "نوسحرخیزان" در راستای ترویج و توسعه فرهنگ اصیل اسلام و نیز ترغیب فرزندان به انجام تکالیف شرعی برگزار گردیده است. شایان ذکر است به برگزیدگان این مسابقه لوح تقدیر و جایزه اهدا شد.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم به مناسبت ولادت حضرت معصومه س در دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب به مناسبت سالروز ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختران مراسم جشنی با حضور اساتید، دانشجویان و کارکنان در نمازخانه آن دانشکده برگزار نمود . در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا منوری ضمن سخنرانی در باره زندگانی حضرت معصومه (س) به مولودی خوانی پرداخت. و سپس از حاضرین پذیرایی به عمل آمد.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم به مناسبت ولادت امام رضا ع در دانشکده حقوق، علوم سیاسی و اقتصادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده حقوق، علوم سیاسی و اقتصادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب به مناسبت سالروز ولادت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا (ع) مراسم جشنی با حضور اساتید، دانشجویان و کارکنان در نمازخانه آن دانشکده برگزار نمود . در این مراسم آقای نوشه ور به مولودی خوانی پرداخت. و سپس از حاضرین پذیرایی به عمل آمد.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم به مناسبت ولادت امام رضا ع در دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب به مناسبت سالروز ولادت آقا علی بن موسی الرضا (ع) مراسم جشنی با حضور اساتید، دانشجویان و کارکنان در نمازخانه آن دانشکده برگزار نمود . در این مراسم آقای حیدری ضمن قرائت زیارتنامه آنحضرت به مولودی خوانی پرداخت. و سپس از حاضرین پذیرایی به عمل آمد.

ادامه مطلب