آرشیو اخبار

ثبت نام رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ناپیوسته همچنان ادامه دارد

اقبالی در مورد رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی گفت: ثبت نام رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ناپیوسته همچنان ادامه دارد و علاقه مندان می توانند با مراجعه به سایت www.azmoon.org نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

ادامه مطلب

کسب مقام دوم کیک بوکسینک آسیا توسط دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به گزارش روابط عمومی واحد تهران جنوب، سید شباهنگ مجد دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب در مقطع کارشناسی رشته مهندسی صنایع در مسابقات آسیایی موفق به کسب مقام دوم ومدال نقره این مسابقات شد.

ادامه مطلب

کسب دو مدال طلا و یک نقره واحد تهران جنوب در مسابقات دو ومیدانی منطقه 8 دانشگاه آزاد اسلامی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب، تیم دانشجویان دو ومیدانی واحد تهران جنوب در بین واحدهای منطقه 8 دانشگاه آزاد اسلامی موفق به کسب دو مدال طلا و یک مدال نقره شد.

ادامه مطلب

تهیه منشور اخلاقی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب اقدام به تهیه منشور اخلاقی و نصب آن در کلیه ساختمان های واحد تهران جنوب نموده است. منشور حاضر بر اساس ارزش ها و الگوهای دینی و اخلاقی با هدف اعتلای فرهنگ اسلامی – ایرانی، انسجام و گسترش روابط اجتماعی و اشاعه هنجارها در روابط و شئون زندگی دانشگاهی تدوین یافته است. در این منشور اخلاقی آمده است مدیریت ولایت مدار و قانونمند دانشگاه انتظار دارد ارکان چهارگانه دانشگاه یعنی استادان، مدیران، دانشجویان و کارکنان نسبت به اجرای هر چه دقیق تر آن خود را موظف و ملزم دانسته و در جهت ترویج آن تلاش وافر نمایند.

ادامه مطلب

برگزاری مسابقه 30 روز مهمانی، 30 درس قرآنی در دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب اقدام به برگزاری مسابقه 30روز مهمانی، 30 درس قرآنی در آن دانشکده نموده است. در این مسابقه که به مناسبت ایام ماه مبارک رمضان برگزار گردید، به شرکت کنندگانی که بهترین پاسخ را ارائه دادند جوایزی اهداء گردید.

ادامه مطلب

برگزاری مسابقه 30 روز مهمانی، 30 درس قرآنی در دانشکده حقوق، علوم سیاسی و اقتصادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده حقوق، علوم سیاسی و اقتصادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب اقدام به برگزاری مسابقه 30روز مهمانی، 30 درس قرآنی در آن دانشکده نموده است. در این مسابقه که به مناسبت ایام ماه مبارک رمضان برگزار گردید، به شرکت کنندگانی که بهترین پاسخ را ارائه دادند جوایزی اهداء گردید.

ادامه مطلب