آرشیو اخبار

ثبت نام رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ناپیوسته همچنان ادامه دارد

اقبالی در مورد رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی گفت: ثبت نام رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ناپیوسته همچنان ادامه دارد و علاقه مندان می توانند با مراجعه به سایت www.azmoon.org نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

ادامه مطلب

تشکل جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب برگزار نمود: مراسم جشن ولادت امام حسن مجتبی (ع)

تشکل جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب مراسم جشنی به مناسبت ولادت امام حسن مجتبی (ع) در مصلای امام خمینی (ره) در بخش دانشگاهی بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم برگزار نمود. در این مراسم پس از تلاوت قرآن کریم، حجت الاسلام و المسلمین حلواییان با موضوع خودسازی به ایراد سخن پرداخت و به سوالات حاضرین پاسخ داد. در ادامه آقای خادم از مداحین اهل بیت عصمت و طهارت (ع) در فضایل امام حسن مجتبی (ع) مدیحه سرایی نمود و در پایان مراسم پس از اقامه نماز جماعت از حاضرین در قالب افطار پذیرایی به عمل آمد.

ادامه مطلب

برگزاری مسابقه 30 روز مهمانی، 30 درس قرآنی در دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب اقدام به برگزاری مسابقه 30روز مهمانی، 30 درس قرآنی در آن دانشکده نموده است. در این مسابقه که به مناسبت ایام ماه مبارک رمضان برگزار گردید، به شرکت کنندگانی که بهترین پاسخ را ارائه دادند جوایزی اهداء گردید.

ادامه مطلب

برگزاری مسابقه 30 روز مهمانی، 30 درس قرآنی در دانشکده علوم پایه دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده علوم پایه دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب اقدام به برگزاری مسابقه 30روز مهمانی، 30 درس قرآنی در آن دانشکده نموده است. در این مسابقه که به مناسبت ایام ماه مبارک رمضان برگزار گردید، به شرکت کنندگانی که بهترین پاسخ را ارائه دادند جوایزی اهداء گردید.

ادامه مطلب