آرشیو اخبار

قابل توجه پذیرفته شدگان ممتاز مقطع کارشناسی ارشد و تکمیل ظرفیت مقطع دکترای تخصصی ورودی نیمسال دوم سال تحصیلی 93-92

با سلام و عرض تبریک به پذیرفته شدگان ممتاز مقطع کارشناسی ارشد و تکمیل ظرفیت مقطع دکترای تخصصی ورودی نیمسال دوم سال تحصیلی 93-92 بدینوسیله به اطلاع می رساند: لازم است از روز شنبه مورخ 03/12/92 به سامانه پذیرش ورودیهای جدید مراجعه و نسبت به انجام پذیرش اینترنتی ، دریافت کد رهگیری و فرمهای پوشه ثبت نام اقدام وسپس با در دست داشتن اصل و کپی مدارک لازم جهت امور پذیرش و ثبت نام قطعی، به دانشکده خود مراجعه نمایید . آدرس دانشکده ها در سایت موجود است .

ادامه مطلب

تقویم ومنوی پیشنهادی ماهانه غذا اسفند ماه 92 جهت اطلاع دانشجویان واحد

برنامه ماهانه غذای اسفندماه ۹۲ دانشجویان به شرح ذیل می باشد لازم به ذکر است این برنامه قطعی نیست و ممکن است با توجه به محدودیت تهیه مواد اولیه در بازار برخی موارد بدون اطلاع قبلی تغییر کند.

ادامه مطلب

تهیه و توزیع کتاب آینده انقلاب اسلامی ایران در مراسم تجدید میثاق دانشگاهیان با آرمان های امام راحل (ره) و شهدای انقلاب اسلامی

همزمان با مراسم تجدید میثاق دانشگاهیان با آرمان های امام راحل (ره) و شهدای انقلاب اسلامی در مرقد مطهر حضرت امام خمینی (ره) معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب با همیاری واحد های تهران شمال و رودهن اقدام به تهیه 2000 جلد کتاب "آینده انقلاب اسلامی" از آثار ارزنده استاد شهید مطهری نموده و همراه با بسته های فرهنگی بین زائرین حرم مطهر توزیع گردید که مورد استقبال بسیاری از اهل فرهنگ و علم قرار گرفت.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم و مسابقه کتابخوانی به مناسبت ولادت امام حسن عسکری (ع) در دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب اقدام به برگزاری مراسم جشن ولادت امام حسن عسکری (ع) نموده است. در همین راستا مسابقه کتابخوانی از کتاب زندگانی معصومین (ع) برگزار شد که مورد استقبال دانشجویان آن دانشکده قرار گرفت ، سپس به 5 نفر از برگزیدگان جوایزی اهدا شد.

ادامه مطلب

برپایی غرفه فرهنگی معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب در مسیر راهپیمایی 22 بهمن

معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب به مناسبت فرارسیدن سی و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران به پاس قدردانی از ملت شریف و قهرمان این مرز و بوم اقدام به بر پایی غرفه و ایستگاه صلواتی به منظور پذیرایی از شرکت کنندگان در راهپیمایی بیست و دوم بهمن نمود در این مراسم که با حضور معاون فرهنگی واحد و سایر همکاران فرهنگی برگزار شد از اقشار مختلف مردم که در راهپیمایی حضور داشتند بوسیله چایی و کیک پذیرایی و با پخش بروشورهایی جهت اطلاع رسانی و دانش افزایی فرهنگی در رابطه با رخدادهای دهه فجر انقلاب اسلامی در سال 1357 بویژه برای جوانان اقدام نمود.

ادامه مطلب

تزئین و آذین بندی ساختمان ستادی و دانشکده های دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و با مشارکت روابط عمومی واحد، ورودی و سردر ساختمان ستادی و دانشکده های واحد تهران جنوب به مناسبت دهه مبارک فجر با تصاویر و بیانات امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری تزئین و آذین بندی شد.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم ولادت امام حسن عسکری (ع) در دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب به مناسبت ولادت امام حسن عسکری (ع) اقدام به برگزاری مراسم جشن نموده است در این مراسم که با حضور رئیس دانشکده ، جمعی از مسئولان ، اساتید، کارکنان و دانشجویان برگزاری شد آقای خشنود از مداحان اهل بیت (ع) به مولودی خوانی و مدیحه سرایی پرداخت.

ادامه مطلب

برگزاری مسابقه ادبی با عنوان "بهترین قطعه ادبی و شعر در خصوص انقلاب اسلامی" در دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب به مناسبت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی و سی و پنجمین سالروز پیروزی انقلاب اقدام به برگزاری مسابقه ادبی با عنوان "بهترین قطعه ادبی و شعر در خصوص انقلاب اسلامی" نموده است. در این مسابقه که مورد استقبال دانشجویان دانشکده قرار گرفت به 5 نفر از دانشجویان که دارای آثار برتر بودند جوایزی اهدا شد.

ادامه مطلب