آرشیو اخبار

برگزاری مراسم رحلت جانگداز حضرت رسول اکرم (ص) و امام حسن مجتبی (ع) در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

دفاتر فرهنگ اسلامی دانشکده های دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب مراسم رحلت جانگداز حضرت رسول اکرم (ص) و امام حسن مجتبی (ع) را برگزار نمودند. در این مراسم علاوه بر قرائت زیارت نامه و ذکر مصیبت توسط مداحان اهل بیت (ع) در سطح دانشکده های واحد از حاضرین پذیرایی به عمل آمد.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم جشن به مناسبت آغاز ولایت عهدی امام زمان (عج) در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفاتر فرهنگ اسلامی دانشکده های دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب مراسم جشنی به مناسبت آغاز ولایت عهدی امام زمان (عج) در محل نماز خانه های دانشکده های واحد برگزار گردید. در این مراسم که با حضور جمع کثیری از مسوولین ، اساتید ، دانشجویان و کارکنان برگزار شد دانشجویان درمدح و ثنای حضرت ولی عصر (عج) به مداحی پرداختند. و از حاضرین پذیرایی به عمل آمد.

ادامه مطلب

اطلاعیه فوری در خصوص تمدیدتاریخ اهدای سبد کالائی دولت به دانشجویان متاهل

بدینوسیله به اطلاع می رساند مهلت ثبت نام دانشجویان متاهل در خصوص اهدای سبد کالائی دولت تا پایان وقت اداری ۰۲/۱۱/۹۲ تمدید گردید. متقاضیان می توانند با در دست داشتن اصل شناسنامه و کارت ملی خود و همسر بعلاوه کپی (صفحات اول و دوم ) شناسنامه و کارت ملی به صندوق رفاه دانشجویی مستقر در دانشکده مراجعه نمایند.شایان ذکر است پس از اتمام مهلت مذکور به درخواستهای بعدی ترتیب اثر داده نمی شود.

ادامه مطلب

تبریک ولادت حضرت عیسی مسیح ع و فرا رسیدن سال نو میلادی به دانشجویان مسیحی واحد تهران جنوب

معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب به مناسبت میلاد پیام آور صلح و دوستی حضرت عیسی مسیح (ع) و فرارسیدن سال نو میلادی از دانشجویان مسیحی این واحد دانشگاهی تقدیر نموده و سال جدید را به آن ها تبریک و تهنیت گفته و در همین راستا در تمام دانشکده ها با اهداء شاخه گل و تقدیم هدایایی به رسم یادبود از این عزیزان قدردانی شد.

ادامه مطلب