آرشیو اخبار

برگزاری مراسم به مناسبت ایام شهادت حضرت زهرا س در دانشکده علوم پایه دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده علوم پایه دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب مراسم ایام شهادت حضرت زهرا (س) در محل نمازخانه آن دانشکده برگزار گردید.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم به مناسبت ایام شهادت حضرت زهرا س در دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب مراسم ایام شهادت حضرت زهرا (س) در آن دانشکده برگزار گردید. در این مراسم سوگواری علاوه بر انجام سینه زنی، آقای رضایی از مداحان اهل بیت (ع) به ذکر مصیبت و روضه خوانی پرداخت. در انتهای برنامه از حاضرین پذیرایی نیز به عمل آمد.

ادامه مطلب

بازدید علمی - پژوهشی دانشجویان دانشکده علوم پایه این واحد دانشگاهی

با توجه به برنامه ریزی هایی که توسط اداره آموزش های حرفه ای و کار آموزی دفتر ارتباط با صنایع و موسسات حوزه معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب، در راستای بخشنامه بازدیدهای علمی مصوب دانشگاه صورت پذیرفت، در اسفندماه سال 1391 دانشجویان رشته شیمی کاربردی دانشکده علوم پایه از تصفیه خانه شماره 2 آب تهران مربوط به شرکت تامین و تصفیه آب و فاضلاب تهران به همراه استاد راهنمای خوددیدن کردند.

ادامه مطلب

برگزاری سخنرانی به مناسبت روز فناوری هسته ای در دانشکده علوم پایه دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده علوم پایه دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب مراسم سخنرانی به مناسبت روز ملی فناوری هسته ای در سالن آمفی تئاتر آن دانشکده برگزار گردید. این مراسم با عنوان "کاربردهای فناوری هسته ای و دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران در این عرصه" با سخنرانی دکتر پژمان شیرمردی برگزار گردید. ایشان ضمن بیان تاریخچه ای از کشف و شناسایی مواد رادیو اکتیو به معرفی این عناصر و تکنولوژی بهره برداری از آنها و انواع مختلفی از سانتریفیوژها در کاربردهای مختلف به خصوص در زمینه پزشکی و تولید رادیو داروها برای تشخیص و درمان بیماری های صعب العلاج پرداخت. سپس فیلم مستندی در مورد انرژی هسته ای در ایران به نمایش درآمد.

ادامه مطلب

برگزاری سخنرانی به مناسبت روز سلامت در دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب، به مناسبت روز سلامت مراسم سخنرانی با موضوع "راهکارهای مبارزه با اضطراب" در سالن آمفی تئاتر آن دانشکده برگزار نمود. در این مراسم خانم دکتر پریوش خدرزاده متخصص اعصاب و روان و دارای برد تخصصی و مشاوره در خصوص مدیریت استرس، راهکارهای مناسب جهت ایجاد آرامش، کنترل اضطراب و راههای درمان آن مطالبی را بیان نمود. و در ادامه دانشجویان سوالاتی را در رابطه با مشکلات خود مطرح کردند و سخنران به آنها پاسخ داد.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم به مناسبت ایام شهادت حضرت زهرا س در دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب مراسم ایام شهادت حضرت زهرا (س) در محل نمازخانه آن دانشکده برگزار گردید. در این مراسم سوگواری علاوه بر انجام سینه زنی، آقای حیدری از مداحان اهل بیت (ع) به ذکر مصیبت و روضه خوانی پرداخت.در ادامه مسابقه ای در ارتباط با زندگانی حضرت زهرا (س) برگزار و به 5 نفر از برندگان جوایزی اهدا شد و در انتها از حاضرین پذیرایی نیزبه عمل آمد.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم به مناسبت ایام شهادت حضرت زهرا (س) در دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب مراسم ایام شهادت حضرت زهرا (س) در محل نمازخانه آن دانشکده برگزار گردید. در این مراسم سوگواری علاوه بر انجام سینه زنی، آقای خادم از مداحان اهل بیت (ع) به ذکر مصیبت و روضه خوانی پرداخت. در انتهای برنامه از حاضرین پذیرایی نیز به عمل آمد.

ادامه مطلب