آرشیو اخبار

برگزاری محفل انس با قرآن کریم دردانشکده فنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده فنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و به مناسبت روز مباهله محفل انس با قرآن کریم در محل نمازخانه آن دانشکده برگزار گردید. در این مراسم که با حضور جمعی از اساتید ، دانشجویان و کارکنان دانشگاه برگزار شد، ابتدا مسوول دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده که به مناسبت روز مباهله و عظمت قرآن کریم مطالبی را بیان نمود. سپس قاری بین المللی آقای حاج احمد ابوالقاسمی به قرائت آیاتی از قرآن کریم پرداخت. و در انتهای جلسه از حاضرین پذیرایی به عمل آمد.

ادامه مطلب

انتصاب مسؤول دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده علوم پایه دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به پیشنهاد معاون فرهنگی و موافقت ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب خانم مژگان حاجی مرادی از اعضای هیئت علمی واحد به سمت مسؤول دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده علوم پایه این واحد منصوب شد.

ادامه مطلب

دیدار اعضای هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب با معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی

اعضای هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب با معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی دیدار کردند. در این دیدار که به مناسبت انتصاب آقای دکتر مومن بالله به معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار گردید، علاوه بر ریاست و معاونین واحد ، مسئول محترم دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در واحد ، مسئول بسیج اساتید واحد تهران جنوب نیز حضور داشتند. در این دیدار مسئولان واحد تهران جنوب ضمن تبریک انتصاب آقای دکتر مومن بالله ، برای ایشان در پیشبرد برنامه های فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی آرزوی توفیق نمودند. دکتر مومن بالله نیز ضمن تشکر از اعضای هیئت رئیسه واحد تهران جنوب خواستار تلاش افزونتر همه همکاران و توجه هر چه بیشتر به مباحث فرهنگی شد.

ادامه مطلب

تهیه و توزیع عهد نامه مالک اشتر در دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و با هدف آشنایی بیشتر دانشجویان با مفاهیم ارزشمند اسلامی ، نامه 53 نهج البلاغه موسوم به عهد نامه مالک اشتر با ترجمه سید جمال الدین دین پرور از انتشارات بنیاد نهج البلاغه که حاوی فرمایشات حضرت علی (ع) به مالک اشتر در اداره امور حکومتی می باشد؛ تهیه و میان دانشجویان درس" مدیریت اسلامی" دانشکده مدیریت و حسابداری توزیع گردید.

ادامه مطلب

برگزاری جشن دوسالانه کانون فیلم و تئاتر دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت کانون فیلم و تئاتر دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب جشن دو سالانه کانون فیلم و تئاتر آن دانشکده برگزار شد. در این مراسم برنامه نمایشنامه خوانی با عنوان "روغن نهنگ " نوشته یوجین اونیل و به کارگردانی آقای نوید اکبری مبارکه اجرا گردید. سپس ضمن سخنرانی آقای سیروس همتی بازیگر تئاتر و سینما از ایشان قدردانی به عمل آمد.همچنین در پایان از 10 نفر از اعضار فعال کانون که در طول دو سال فعالیت همکاری چشمگیری با کانون فیلم و تئاتر داشتند با اهداء لوح ، تقدیر بعمل آمد.

ادامه مطلب

صدور روزانه گواهی اشتغال به تحصیل در دانشکده مدیریت و حسابداری

روابط عمومی واحد - به همت معاونت دانشجویی و امور اداری دانشکده مدیریت و حسابداری به منظور رفاه حال دانشجویان محترم مراکز قلهک و جمالزاده ، گواهی های اشتغال به تحصیل به صورت روزانه صادر و در همان روز در مراکز مذکور تحویل عزیزان می شود

ادامه مطلب

انتشار مجله بین­المللی مهندسی صنایع ""Journal of Industrial Engineering International در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

استعانت از پروردگار و حمایت های بی­دریغ مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی مجله بین­المللی مهندسی صنایع ""Journal of Industrial Engineering International علمی- پژوهشی مصوب دانشگاه آزاد اسلامی و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، به مدیر مسئولی دکتر صدیق رئیسی و سردبیری دکتر رسول نورالسناء توسط ناشر بین­المللی Springer در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب منتشر گردید.

ادامه مطلب

فراخوان برگزاری "اولین کنگره جهانی یکپارچه سازی و اسلامی نمودن دانش بشری"شهریور ماه سال 1392 در مالزی

به اطلاع می رساند "اولین کنگره جهانی یکپارچه سازی و اسلامی نمودن دانش بشری"، که در تاریخ 1 تا 3 شهریور ماه سال 1392 در شهر کوالالامپور کشور مالزی برگزار می‌شود، تاریخ ارسال چکیده مقاله تا 25 آبان 91 است. علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتـر می توانند به آدرس:www.iau8.ir مراجعه نمایند.

ادامه مطلب

کسب مدال نقره توسط عضو باشگاه پژوهشگران جوان واحد تهران جنوب

کیوان اوضاعی از اعضای استعدادهای درخشان باشگاه پژوهشگران جوان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب در سومین المپیاد بین المللی مخترعان که در تار یخ 5-3 آبان ماه سال جاری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد برگزار شد موفق به کسب مدال نقره شد.

ادامه مطلب