آرشیو اخبار

برگزاری مراسم تجلیل از دانشجویان ممتاز ایثارگر و شاهد در دانشکده حقوق ، علوم سیاسی و اقتصادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده حقوق، علوم سیاسی و اقتصادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب از دانشجویان ممتاز ایثارگر و شاهد آن دانشکده تجلیل به عمل آمد. در این مراسم که با حضور حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا گل محمدی مسوول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در واحد، آقای دکتر دهقانی رئیس دانشکده و مسوول دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده و جمعی از مسوولین ، دانشجویان و کارکنان برگزار گردید، از دوازده نفر از دانشجویان منتخب تجلیل به عمل آمد.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم شهادت امام محمد تقی ع در دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب مراسم شهادت امام محمد تقی (ع) در آن دانشکده برگزار شد . در این مراسم که با حضور جمعی از اساتید ، کارکنان و دانشجویان برگزار گردید آقای حیدری از مداحان اهل بیت علهیم السلام علاوه بر قرائت دعای توسل به نوحه سرایی پرداخت.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم شهادت امام محمد تقی ع در دانشکده حقوق، علوم سیاسی و اقتصادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده حقوق ، علوم سیاسی و اقتصادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب مراسم شهادت امام محمد تقی (ع) در آن دانشکده برگزار شد . در این مراسم که با حضور جمعی از اساتید ، کارکنان و دانشجویان برگزار گردید آقای بازوبند از مداحان اهل بیت علهیم السلام به نوحه سرایی پرداخت.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم شهادت امام محمد تقی ع در دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب مراسم شهادت امام محمد تقی (ع) در آن دانشکده برگزار شد . در این مراسم که با حضور جمعی از اساتید ، کارکنان و دانشجویان برگزار گردید آقای ریحانی از مداحان اهل بیت علهیم السلام به نوحه سرایی پرداخت.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم شهادت امام محمد تقی ع در دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب مراسم شهادت امام محمد تقی (ع) در آن دانشکده برگزار شد . در این مراسم که با حضور جمعی از اساتید ، کارکنان و دانشجویان برگزار گردید آقای دیداری از مداحان اهل بیت علهیم السلام به نوحه سرایی پرداخت.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم شهادت امام محمد تقی ع در دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب مراسم شهادت امام محمد تقی (ع) در آن دانشکده برگزار شد . در این مراسم که با حضور جمعی از اساتید ، کارکنان و دانشجویان برگزار گردید آقای رضایی از مداحان اهل بیت علهیم السلام به نوحه سرایی پرداخت.

ادامه مطلب

نخستین جلسه مشترک روسا و معاونتهای ستادی واحد های دانشگاه آزاد اسلامی تهران شمال، تهران مرکزی و تهران جنوب، با هدف بررسی و بستر سازی زمینه های تعامل مشترک در عرصه های علمی، پژوهشی ، تجاری سازی فناوری ها، و درآمد زایی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی واحد تهران شمال و در پی ابتکار دکتر مسعود اخوان فرد ، مبنی بر تعامل مشترک فیمابین واحد های سه گانه دانشگاه آزاد اسلامی اولین دوره این نشست ها به میزبانی واحد تهران شمال برگزار شد.

ادامه مطلب

برگزاری جلسه نقد و بررسی کتاب حقوق بازرگانی در دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و به منظور ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و نیز فرهنگ نقد و نقد پذیری جلسه نقد و بررسی کتاب "حقوق بازرگانی " اثر دکتر رسایی در سالن آمفی تئاتر آن دانشکده برگزار گردید.

ادامه مطلب

برگزاری نشست مدیران فرهنگی و مسوولان دفاتر فرهنگ اسلامی دانشکده های دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

نشست مدیران فرهنگی و مسوولان دفاتر فرهنگ اسلامی دانشکده های دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب در مهر ماه برگزار گردید. در این نشست مدیران معاونت فرهنگی بر راه اندازی کانون های غدیر و حجاب و عفاف، آسیب شناسی در خصوص برنامه های فرهنگی و ارزیابی از برنامه های فرهنگی ترم جاری تأکید نمودند.

ادامه مطلب