آرشیو اخبار

پیام دکتر احمد شمس سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب به مناسبت آغاز سال تحصیلی 92-91

سپاس خدای را که صفت های او همیشگی است وحالی از او بر حالی پیشی نیست ، تا درآغاز باشد پیش از بودن در پایان و آشکارا باشد پیش از بودن در نهان . هر چه را واحد نامند اندک وتنهاست ، جز او که یگانه است وبرهمه فرمانروا است . هرعزیزی جز او خوار است وهر نیرومندی جز او ناتوان وبی مقدار . هرمالکی جزاو بنده است وهر عالمی دانش آموزنده .

ادامه مطلب

معرفی مشاهیر علمی – فرهنگی - دکتر محمد حسین دادگان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

مدیریت مطالعات و پژوهشهای فرهنگی معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب به منظور معرفی مشاهیر علمی و فرهنگی کشور و واحد اقدام به تهیه زندگینامه دکتر محمد حسین دادگان از چهره های برتر ورزشی کشور نمود. بدین منظور زندگینامه کامل ایشان در محل دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی واحد نصب و در معرض دید اساتید و دانشجویان قرار گرفت.

ادامه مطلب

کتب منتشره در واحد علوم تحقیقات دانشگاه

به اطلاع اعضای محترم هیات علمی و دانشجویان عزیز می رساند تمامی کتب منتشره واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی www.srbiau.ac.ir موجود می باشد. علاقمندان می تونند جهت اطلاع از لیست کتب منتشره و سفارش به سایت مذکور مراجعه نمایند.

ادامه مطلب

دانشگاه آزاد اسلامی رتبه نخست برگزاری نماز کشور را احراز کرد

خبرگزاری آنا: دانشگاه آزاد اسلامی برای ششمین سال پیاپی رتبه نخست برگزاری نماز کشور را احراز کرد. به گزارش خبرنگار آنا در بیست و یکمین اجلاس سراسری نماز از ادارات و ارگان های مختلفی که در امر برپایی نماز بیشتر و بهتر از سایر ارگان ها اقدام کرده اند قدردانی شد که در این میان دانشگاه آزاد اسلامی برای ششمین سال پیاپی رتبه نخست برگزاری نماز را در کشور به خود اختصاص داد.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم شهادت امام جعفر صادق ع در دانشکده حقوق ، علوم سیاسی و اقتصادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده حقوق، علوم سیاسی و اقتصادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب مراسم شهادت امام جعفر صادق (ع) در آن دانشکده برگزار شد . در این مراسم که با حضور جمعی از اساتید ، کارکنان و دانشجویان برگزار گردید آقای بازوبند از مداحان اهل بیت علهیم السلام به نوحه سرایی پرداخت.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم شهادت امام جعفر صادق ع در دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب مراسم شهادت امام جعفر صادق (ع) در آن دانشکده برگزار شد . در این مراسم که با حضور جمعی از اساتید ، کارکنان و دانشجویان برگزار گردید حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا واعظی از مداحان اهل بیت علهیم السلام به نوحه سرایی پرداخت.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم شهادت امام جعفر صادق ع در دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب مراسم شهادت امام جعفر صادق (ع) در آن دانشکده برگزار شد . در این مراسم که با حضور جمعی از اساتید ، کارکنان و دانشجویان برگزار گردید آقای مهدویان از مداحان اهل بیت علهیم السلام به نوحه سرایی پرداخت.

ادامه مطلب