آرشیو اخبار

ساعات کار کارکنان دانشگاه در ماه مبارک رمضان ۱۳۹۱

با توجه به فرارسیدن ماره مبارک رمضان، ماه نزول قرآن و آرزوی قبولی طاعات و عبادات همکاران خدوم دانشگاه در این ماه مبارک به درگاه احدیت؛ بنا به پیشنهاد معاونت اداری و مالی دانشگاه و تایید رئیس محترم دانشگاه بدینوسیله ساعات شروع و خاتمه کار روزانه کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی در طول ماه مبارک رمضان سال ۱۳۹۱، از ساعت ۹ صبح لغایت ۳۰/۱۴ بعد از ظهر تعیین می گردد. امید است عبادات همه همکاران مخلص در این ماه پرفیض و پربرکت مورد قبول پروردگار قرار گیرد .

ادامه مطلب

تهیه فیلم مستند اعتیاد خاموش در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

شبکه مستند سیما با همکاری معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب اقدام به تولید فیلم مستند "اعتیاد خاموش" نموده است . گفتنی است مراحل تولید و ضبط این فیلم با تهیه کنندگی و کارگردانی آقای مجتبی توانا در دانشکده فنی این واحد دانشگاهی آغاز شده است

ادامه مطلب

در نخستین نشست کمیته مشاوران شاخه کارمندان دانشگاه آزاد اسلامی محقق شد- شورا به جای دستور - تعطیلی پنجشنبه‌ها و امکان ادامه تحصیل پرسنل با رای کارمندان

به گزارش فرهیختگان آنلاین: در اولین نشست کمیته مشاوران شاخه کارمندی که روز گذشته در سالن همایش‌های نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد، دو موضوع تعطیلی روز پنجشنبه کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی و امکان ادامه تحصیل آنان به تصویب رسید.

ادامه مطلب

برگزاری اولین جلسه کانون فیلم و تئاتر دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت کانون فیلم و تئاتر و با همکاری دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی اولین جلسه کانون فیلم و تئاتر آن دانشکده در سالن آمفی تئاتر برگزار گردید.

ادامه مطلب

برگزاری همایش استهلال ماه مبارک رمضان در دانشکده فنی دانشگاه آزاد اسلامی احد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده فنی و با همکاری کانون نجوم دانشجویی آن دانشکده در تاریخ 25/4/91 همایش "استهلال ماه مبارک رمضان" در سالن آمفی تئاتر آن دانشکده برگزار شد.

ادامه مطلب

راه اندازی مجدد خطوط پرسرعت اتصال به اینترنت ویژه اعضای هیات علمی

به اطلاع کلیه ااعضای هیات علمی محترم واحد می رساند که خطوط پرسرعت اتصال به اینترنت E1 به شماره 9718169 مجددا راه اندازی شده است لذا به منظور اتصال به اینترنت از طریق مودم با سرعت 48 کیلو بیت در ثانیه می توان از خطوط یاد شده استفاده نمود .

ادامه مطلب

تهیه و توزیع بسته های فرهنگی نماز ویژه دانشجویان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت ستاد اقامه نماز معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و به منظور پشتیبانی علمی و فرهنگی از دانشجویان تعداد 1000 نسخه " نرم افزارهای نیاز " و "در آستان نماز" و 500 جلد کتب "نماز ابرار" و "نماز در آئینه قرآن" از محصولات ستاد اقامه نماز کشور تهیه و در دانشکده های واحد میان دانشجویان توزیع گردید.

ادامه مطلب