آرشیو اخبار

برگزاری نشست مدیران فرهنگی و مسوولان دفاتر فرهنگ اسلامی دانشکده های دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

نشست مدیران فرهنگی و مسوولان دفاتر فرهنگ اسلامی دانشکده های دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب در خرداد ماه برگزار گردید. در این نشست مدیران معاونت فرهنگی بر اجرای برنامه های ویژه ماه مبارک رمضان تأکید نمودند.

ادامه مطلب

بازدیدهای علمی -پژوهشی بیش از ۱۹۰ نفر از دانشجویان این واحد از مراکز صنعتی و علمی در اردیبهشت و خرداد ۱۳۹۱

به همت معاون پژوهش و فناوری این واحد، در اردیبهشت و خردادماه سال جاری۱۳۹۱ بیش از ۱۹۰ بازدیدکننده از مراکز صنعتی و علمی، بازدیدهای علمی - پزوهشی بعمل آوردند.

ادامه مطلب

اولین همایش اعضای هیأت علمی دانشکده علوم پایه واحد تهران جنوب برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب، به همت معاونت پژوهشی دانشکده علوم پایه واحد تهران جنوب، اولین همایش پژوهشی و آموزشی اساتید هیات علمی و مدیران گروه های آموزشی ، با هدف هم اندیشی و آشنایی با روند مسائل آموزشی و پژوهشی اساتید هیات علمی با حضور دکتر شمس رئیس واحد، نماینده ولی فقیه حجت الاسلام گل محمدی، دکتر جوادی معاون پژوهشی، دکتر دادگر معاون آموزشی، مهندس اورعی رئیس دانشکده علوم پایه، دکتر فضائلی مدیر کل پژوهشی، دکتر قربانی مدیر دفتر ارتباط با صنعت و دیگر روسا، مدیران گروه ها وکلیه اعضای هیات علمی دانشکده در سالن اجتماعات آن دانشکده برگزار شد.

ادامه مطلب

فراخوان مقاله بیست و یکمین اجلاس سراسری نماز با عنوان نماز و نهضت مسجد سازی

همزمان با برگزاری بیست و یکمین اجلاس سراسری نماز با عنوان "نمازو نهضت مسجد سازی"، دبیرخانه دائمی اجلاس های سراسری نماز با هدف ترویج فرهنگ نماز و بهره مندی از رأی و اندیشه صاحبنظران ، اندیشمندان محققان و پ‍ژوهشگران و تجلیل از صاحبان آثار برتر، نسبت به فراخوان مقاله اقدام می نماید.

ادامه مطلب

اطلاعیه امکان دیدار حضوری مراجعان با معاون و مدیران کل حوزه معاونت فرهنگی

اطلاع می رساند معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی به منظور اشاعه فرهنگ تکریم ارباب رجوع در دانشگاه و بهره گیری از دیدگاه های استادان ، دانشجویان و کارکنان دانشگاه در خصوص فعالیت های فرهنگی در نظر دارد به شیوه گذشته و علاوه بر دیدارهای رایج در مناطق و واحدهای دانشگاهی ، امکان دیدار حضوری مراجعان را با معاون محترم فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی و مدیران کل این معاونت فراهم آورد.

ادامه مطلب

برگزاری جلسه نقد و بررسی کتاب عملی کردن دانسته ها در دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و به منظور ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و نیز فرهنگ نقد و نقد پذیری جلسه نقد و بررسی کتاب "عملی کردن دانسته ها" اثر کنت بلانچارد که از نویسندگان مطرح مدیریت و رهبری سازمانی است در سالن آمفی تئاتر آن دانشکده برگزار گردید.

ادامه مطلب

سمینار مشاوره با موضوع اهمال کاری تحصیلی در این واحد دانشگاهی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب، به همت دفتر راهنمایی و مشاوره دانشجویی دانشکده حقوق، علوم سیاسی و اقتصادی واحد تهران جنوب سمینار مشاوره با موضوع «اهمال کاری تحصیلی » با حضور مجتبی تمدنی عضو هیات علمی گروه مشاوره و روانشناسی این واحد دانشگاهی و با شرکت جمعی از دانشجویان در سالن اجتماعات این دانشکده برگزار شد .

ادامه مطلب