آرشیو اخبار

انتشار مقالات دکتر متولی و دکتر یعقوبی اعضای هیات علمی واحد در مجله ISI

مقاله آقای کورش متولی عضو هیات علمی گروه شیمی کاربردی دانشکده علوم پایه و خانم زهرا یعقوبی عضو هیات علمی گروه صنایع دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب در مجله ISI منتشر شد.

ادامه مطلب

برگزاری جلسه شعر خوانی دردانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت کانون شعر و ادب دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب جلسه شعر خوانی به مناسبت سال نو و عید نوروز در آن دانشکده برگزار شد. در این مراسم که با حضور شاعر برجسته کشور آقای محمد سلمانی و جمعی از دانشجویان شاعر و شعر دوست برگزار شد ابتدا آقای سلمانی، سپس دانشجویان شاعر سروده های خود را قرائت نمودند. در انتهای مراسم کلیپی از فعالیت کانون شعر و ادب به نمایش گذاشته شد.

ادامه مطلب

برگزاری سخنرانی با عنوان خانواده ، ارزش ها و باورهای دینی در دانشکده حقوق، علوم سیاسی و اقتصادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده حقوق، علوم سیاسی و اقتصادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب جلسه سخنرانی " خانواده ، ارزش ها و باورهای دینی " در سالن آمفی تئاتر آن دانشکده برگزار گردید. در این جلسه آقای یوسفی رذایل و فضایل اخلاقی، هوای نفس در جوانان ، راههای مبارزه با شیطان ، احترام به والدین و اهمیت توبه و ندامت به درگاه خداوند را مورد بحث و بررسی قرار داد. در ادامه ،سخنران به سوالات حاضرین پاسخ داد.

ادامه مطلب

برگزاری مسابقه آفتاب یازدهم در دانشکده فنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده فنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب مسابقه ای از ویژه نامه " آفتاب یازدهم " ویژه دانشجویان و کارکنان به مناسبت ولادت امام حسن عسگری (ع) برگزار شد. و به دو نفر از کارکنان و 5 نفر از دانشجویان جوایزی اهداء شد.

ادامه مطلب

نقد و بررسی فیلم مستند جای خالی آقا و خانم ب در دانشکده فنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت کانون فیلم دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده فنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب نقد و بررسی فیلم مستند "جای خالی آقا و خانم ب " با حضور آقای دریانوش و خانم امامی کارگردانان فیلم فوق الذکر در سالن آمفی تئاتر آن دانشکده برگزار گردید.گفتنی است پس از نمایش فیلم آقای درستکار به عنوان منتقد مطالبی را در باره فیلم مذکور بیان نمود و در انتهای جلسه نیز کارگردانان به سوالات حاضرین پاسخ دادند.

ادامه مطلب

مدیر عامل ذوب آهن برای حمایت از پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکترا این واحد دانشگاهی اعلام آمادگی نمود

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب، به همت معاونت پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب همایش آسیب شناسی وضع موجود پژوهش و راهکارهای بهبود آن با حضور دکتر احمد شمس رئیس، معاونین، مدیران پژوهشی و جمعی از مسئولان و اساتید دانشکده های دانشگاه آزاد تهران جنوب در دانشکده علوم پایه برگزار شد.

ادامه مطلب

پیام نوروزی ریاست واحد تهران جنوب

سپاس خدای را که صفت های او همیشگی است و حالی از او بر حالی پیشی نیست، تا در آغاز باشد پیش از بودن در پایان و آشکارا باشد پیش از بودن در نهان، هرچه را واحد نامند اندک و تنهاست ، جز او که یگانه است و برهمه فرمانروا است . هر عزیزی جز او خوار است و هر نیرومندی جز او ناتوان و بی مقدار ، هر مالکی جز او بنده است و هر عالمی دانش آموزنده.

ادامه مطلب