آرشیو اخبار

برگزاری نشست مدیران فرهنگی و مسوولان دفاتر فرهنگ اسلامی دانشکده های دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

نشست مدیران فرهنگی و مسوولان دفاتر فرهنگ اسلامی دانشکده های دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب در دی ماه برگزار گردید. در این نشست مدیران معاونت فرهنگی بر توسعه و ارتقاء فعالیت های کانون های فرهنگی دانشجویی ، ارتباط دفاتر فرهنگ اسلامی دانشکده ها با سازمان ها و ارگان های مختلف فرهنگی خارج از واحد و برگزاری برنامه های مشترک فرهنگی با مشارکت آنها و افزایش کمی و کیفی نشریات دانشجویی تأکید نمودند.

ادامه مطلب

ثبت نام مرحله تکمیل ظرفیت مقطع دکتری نیمسال دوم 91 صنایع واحد تهران جنوب

با سلام و عرض تبریک به پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت مقطع دکتری ورودی نیمسال دوم سال تحصیلی92-91 بدینوسیله به اطلاع می رساند: لازم است از روز سه شنبه مورخ 26/10/91 به سامانه پذیرش ورودیهای جدید مراجعه و نسبت به انجام پذیرش اینترنتی ،دریافت کد رهگیری و فرمهای پوشه ثبت نام اقدام و با در دست داشتن اصل و کپی کلیه مدارک لازم، روز شنبه مورخ 07/11/91 جهت امور پذیرش و ثبت نام قطعی به دانشکده مهندسی صنایع به آدرس خیابان انقلاب بطرف میدان امام حسین – بعد از پل چوبی – کوچه گرامی – کوچه اسکویی – کوچه انتظاری – جنب درمانگاه مهینیه دانشکده صنایع مراجعه نمایید .

ادامه مطلب

دکتر احمد شمس و دکترفردوس حاجیان به عنوان نمایندگان روسای دانشگاه‌های تهران در هیئت امنای این استان انتخاب شدند

در مراسم انتخابات تعیین نمایندگان روسای دانشگاه های استان تهران که در واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد دکتر احمد شمس ودکتر فردوس حاجیان به عنوان نمایندگان روسای دانشگاه‌های تهران در هیئت امنای این استان انتخاب شدند.

ادامه مطلب

دکتر شمس اصلاح هرم هیئت‌علمی، توسعه تحصیلات‌تکمیلی و ایجاد منابع مالی جدید را اولویت‌هایی دانست که باید در دستور کار هیأت امنای استانی تهران قرار گیرد

خبرگزاری آنا: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب، اصلاح هرم هیأت علمی، توسعه تحصیلات تکمیلی و ایجاد منابع مالی جدید را از اولویت‌هایی دانست که باید در دستور کار هیأت امنای استانی تهران قرار گیرد.

ادامه مطلب

برگزاری دومین جلسه کمیته اقتصاد مقاومتی در واحد تهران جنوب

دومین جلسه کمیته اقتصاد مقاومتی واحد تهران جنوب برگزار شد. در این جلسه که با حضور کلیه اعضا برگزار گردید پس از تلاوت آیاتی چند از کلام ا... مجید مصوبات جلسه قبل کمیته اقتصاد مقاومتی بررسی و نسبت به اجرای آنها تأکید گردید. در این جلسه بروشور تهیه شده در خصوص اقتصاد مقاومتی بررسی و مقرر گردید. اساتید گروه اقتصاد واحد به تکمیل و بازبینی بروشور مذکور اقدام نمایند. همچنین مقرر گردید برنامه مالی واحد در سال آینده با رویکرد اقتصادمقاومتی تدوین و ارائه گردد. در این جلسه عناوین طرح های پژوهشی و پایان نامه های مرتبط با اقتصاد مقاومتی مصوب و مقرر گردید معاونت پژوهش و فناوری واحد این عناوین را در اختیار پژوهشگران ، اساتید و دانشجویان واحد قرار دهد. همچنین مقرر گردید عناوین دروس جدیدی چون اقتصاد مقاومتی و سبک زندگی به معاونت آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی پیشنهاد گردد که در صورت موافقت نسبت به نگارش سرفصل دروس فوق الذکر اقدام لازم بعمل آید.

ادامه مطلب

راه اندازی سامانه دریافت فیش حقوقی کارکنان و اعضای هیات علمی واحد

به اطلاع کلیه اعضای محترم هیات علمی و کارکنان عزیز می رساند سامانه دریافت فیش حقوقی از تاریخ 20/10/91 بر روی سایت اینترنتی واحد به آدرس زیر فعال شده است.گذرواژه 1234 می باشد که توصیه می شود بعد از ورود به سامانه نسبت به تغییر آن اقدام شود.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم اربعین در دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب مراسمی به مناسبت اربعین شهادت امام حسین (ع) و یاران با وفای ایشان در آن دانشکده برگزار گردید. در این مراسم که با حضور جمعی از دانشجویان و کارکنان دانشکده برگزار شد، آقای حصنی از مداحان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) به نوحه سرایی پرداخت.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم اربعین در دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب مراسمی به مناسبت اربعین شهادت امام حسین (ع) و یاران با وفای ایشان در آن دانشکده برگزار گردید. در این مراسم که با حضور جمعی از دانشجویان و کارکنان دانشکده برگزار شد، آقای میرزایی از مداحان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) به نوحه سرایی پرداخت.

ادامه مطلب