آرشیو اخبار

برگزاری نشست جهاد اقتصادی و راهکارهای آن از دیدگاه قرآن و حدیث در دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب نشست تخصصی جهاد اقتصادی و راهکارهای آن از دیدگاه قرآن و حدیث برگزار گردید. در این نشست آقای مسجدی از اساتید واحد درباره آیات و روایاتی که پیرامون اقتصاد و راهکارهای اقتصاد اسلامی وجود دارد مسائلی را بیان نموده و اقتصاد را یکی از ابزارهای مهم در بدست آوردن راه تعالی انسان به سمت سعادت ذکر نمود. سخنران افزود:کار و روزی حلال راه نجات انسان و رسیدن وی به تکامل است. سخنران در انتهای نشست به سئوالات مطرح شده نیز پاسخ داد.

ادامه مطلب

برگزاری جلسه نقد و بررسی کتاب انسان های موثر – رهبری مبتنی بر اصول در دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب جلسه نقد و بررسی کتاب " انسان های موثر – رهبری مبتنی بر اصول " توسط آقای دکتر فرشید عبدی و با حضور جمعی از دانشجویان برگزار گردید.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم سخنرانی به مناسبت روز وحدت حوزه و دانشگاه در دانشکده حقوق ، علوم سیاسی و اقتصادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده حقوق، علوم سیاسی و اقتصادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و به مناسبت روز وحدت حوزه و دانشگاه سخنرانی در سالن آمفی تئاتر آن دانشکده برگزار گردید. در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین همتی در باره معنای وحدت حوزه و دانشگاه و اینکه اساساً هیچ فاصله ای نباید بین حوزه و دانشگاه باشد مواردی را بیان داشت . در ادامه وی در باره مصداقهای وحدت حوزه و دانشگاه از سه جهت هدف که همان خدمت به مردم و جامعه است از لحاظ روش که همان ارتباط فی ما بین روحانی و دانشجو است و نیز مشترکات که همان عقاید مشترک دینی و علمی بین حوزه و دانشگاه است مواردی را مطرح نمود.

ادامه مطلب

تجهیز نمازخانه دانشکده علوم پایه دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

در راستای توسعه و تعمیق فرهنگ نماز و تجهیز نمازخانه های واحد به همت ستاد اقامه نماز معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب نمازخانه دانشکده تازه تأسیس علوم پایه در دو پخش نمازخانه برادران و خواهران با ملزومات مورد نیاز از جمله فرش ، چادر نماز، کتابخانه و ... تجهیز گردید.

ادامه مطلب

برگزاری جلسه سخنرانی با موضوع دین و هویت انسان از منظر قرآن در دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب جلسه سخنرانی با موضوع دین و هویت انسان از منظر قرآن در آن دانشکده برگزار گردید.

ادامه مطلب

برگزاری نشست تخصصی با موضوع بحران اقتصادی غرب در دانشکده حقوق، علوم سیاسی و اقتصادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده حقوق، علوم سیاسی و اقتصادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب نشست تخصصی با موضوع بحران اقتصادی غرب با سخنرانی آقای دکتر ملکی در سالن آمفی تئاتر آن دانشکده برگزار گردید.

ادامه مطلب

برگزاری اردوی زیارتی – سیاحتی دانشجویان دختر دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب به مشهد مقدس

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب اردوی زیارتی – سیاحتی 35 نفر از دانشجویان دختر آن دانشکده به مشهد مقدس برگزار شد.

ادامه مطلب

شرکت دانشجویان منتخب فرهنگی پسر دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب در اردوی مشهد منتخبین منطقه 8 دانشگاه آزاد اسلامی

با مشارکت منطقه 8 دانشگاه و معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب 24 نفر از دانشجویان منتخب فرهنگی پسر به اردوی مشهد مقدس اعزام شدند. برای این اردوی 4 روزه برنامه های زیارتی – فرهنگی گوناگونی از جمله زیارت حرم مطهر ثامن الحجج (ع) ، بازدید از مراکز سیاحتی مشهد مقدس و برگزاری مسابقات فرهنگی در نظر گرفته شده است.

ادامه مطلب