آرشیو اخبار

برگزاری مراسم قرعه کشی عمره دانشجویی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب مراسم قرعه کشی عمره دانشجویی واحد های تهران جنوب، پرند و اسلامشهر به میزبانی واحد تهران جنوب ، همزمان با سایر واحدهای دانشگاهی در دانشکده فنی واحد برگزار شد.در این مراسم که معاون فرهنگی واحد ، مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در واحد و نمایندگان واحد های پرند ، اسلامشهر و جمعی از دانشجویان حضور داشتند، پس از تلاوت آیاتی چند از قرآن کریم و پخش کلیپ هایی از مراسم و مناسک حج مراسم قرعه کشی بصورت متمرکز و اینترنتی انجام گردید.

ادامه مطلب

برگزاری جلسه توجیهی دانشجویان ورودی جدید دانشکده حقوق، علوم سیاسی و اقتصادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده حقوق، علوم سیاسی و اقتصادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب جلسه توجیهی دانشجویان ورودی جدید آن دانشکده با حضور رئیس و معاونین ، مسوول دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده و جمعی از استادان و دانشجویان برگزار گردید.

ادامه مطلب

برگزاری جلسه توجیهی دانشجویان ورودی جدید دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب جلسه توجیهی دانشجویان ورودی جدید آن دانشکده با حضور مدیر امور فرهنگی وفوق برنامه، رئیس و معاونین دانشکده و جمعی از استادان و دانشجویان برگزار گردید.

ادامه مطلب

تجلیل از دانشجویان روشندل دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و به مناسبت روز جهانی نابینایان (روز عصای سفید) از دانشجویان روشندل آن دانشکده تجلیل بعمل آمد.

ادامه مطلب

برگزاری جلسه ستاد اقامه نماز دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب در مهر ماه

جلسه ستاد اقامه نماز دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب در مهر ماه برگزار شد. در این جلسه برگزاری مسابقه کتابخوانی ویژه دانشجویان از کتاب « نماز زیباترین الگوی پرستش» ، برگزاری جشن تکلیف ویژه فرزندان مکلف اساتید و کارکنان واحد، و برگزاری کلاس های آموزشی قرائت ، فلسفه و احکام نماز در دانشکده های واحد مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.

ادامه مطلب

پنجمین شماره فصلنامه بشارت منتشر شد

پنجمین شماره بشارت فصلنامه کانون قرآن و عترت و ستاد اقامه نماز معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب منتشر شد. در این شماره از فصلنامه بشارت سخن مدیر مسئول ، حالات شبانگاه متقین ، نماز در آیینه متون ادب فارسی، نقش نماز در آرامش روان، تجلی نماز در نهج البلاغه، نماز مهمترین وسیله تقرب به خدا، فرمانروایان بهشت، دنیا وسیله یا هدف، اخبار فعالیت های ستاد اقامه نماز واحد، نماز در اسارت ، بروشور یک زندگی شاد و چگونگی تسبیح موجودات عالم به چشم می خورد.

ادامه مطلب

برگزاری کلاس آموزش قرائت و فلسفه نماز در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت ستاد اقامه نماز معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب کلاس آموزشی قرائت و فلسفه نماز با هدف آشنایی بیشتر دانشجویان با فلسفه اقامه نماز در دانشکده های ادبیات فارسی و زبان های خارجی و نیز روانشناسی و علوم تربیتی توسط خانم ها سلیمانی و کریمی و آقای بیگ وردی از اساتید درس قرآن واحد برگزار گردید.

ادامه مطلب

رقابت های شطرنج خواهران منطقه 8 دانشگاه آزاد اسلامی تهران جنوب باز هم قهرمان شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب ، در رقابت های قهرمانی شطرنج خواهران منطقه 8 دانشگاه آزاد اسلامی که با حضور 8 تیم و طی 2 روز و هفت دوره در سالن تربیت بدنی دانشکده فنی و مهندسی این واحد برگزار شد، تیم شطرنج خواهران این واحد باز هم خوش درخشید و قهرمان شد.

ادامه مطلب

توزیع کارت ورود به جلسه آزمون زبان انگلیسی GRE) GENERAL) تا فردا، پنجشنبه 28 مهرماه می توانند کارت آزمون خود را دریافت کنند. به گزارش مهر، آزمون زبان انگلیسی GRE) GENERAL) در روز 30 مهرماه جاری برگزار می شود و داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون می توانند از س

توزیع کارت ورود به جلسه آزمون زبان انگلیسی GRE) GENERAL) تا فردا، پنجشنبه 28 مهرماه می توانند کارت آزمون خود را دریافت کنند. به گزارش مهر، آزمون زبان انگلیسی GRE) GENERAL) در روز 30 مهرماه جاری برگزار می شود و داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون می توانند از ساعت 8:30 صبح تا 14 برای دریافت کارت ورود به جلسه این آزمون به سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کنند.

ادامه مطلب