آرشیو اخبار

همزمان با هفته پژوهش معاونت پژوهشی واحد تهران جنوب با همکاری انجمن گیاهان دارویی ایران برگزار می نماید

همزمان با هفته پژوهش معاونت پژوهشی واحد تهران جنوب با همکاری انجمن گیاهان دارویی ایران برگزار می نماید سمینار علمی گیاهان دارویی ایران، دانشگاه و صنعت

ادامه مطلب

برگزاری مراسم شهادت امام زین العابدین (ع) در دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و به مناسبت شهادت امام زین العابدین (ع) مراسمی با حضور دانشجویان و کارکنان در محل نماز خانه مرکز قلهک آن دانشکده برگزار شد.

ادامه مطلب

برگزاری مسابقه کتابخوانی به مناسبت ماه محرم در دانشکده حقوق ، علوم سیاسی و اقتصادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده حقوق، علوم سیاسی و اقتصادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و به مناسبت ماه محرم و ایام سوگواری سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) مسابقه کتابخوانی از کتاب « زندگانی چهارده معصوم و زندگانی حضرت امام حسین (ع)» از سری کتابهای کانون قرآن و عترت برگزار و به 5 نفر از برندگان به قید قرعه جوایزی اهدا شد.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم سوگواری به مناسبت ماه محرم در دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و به مناسبت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) و یاران باوفایش مراسمی با حضور دانشجویان و کارکنان در محل نماز خانه آن دانشکده برگزار شد.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم سوگواری به مناسبت ماه محرم در دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و به مناسبت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) و یاران باوفایش مراسمی با حضور دانشجویان و کارکنان در محل نماز خانه آن دانشکده برگزار شد.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم سوگواری به مناسبت ماه محرم در دانشکده حقوق ، علوم سیاسی و اقتصادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده حقوق ، علوم سیاسی و اقتصادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و به مناسبت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) و یاران باوفایش مراسمی با حضور دانشجویان و کارکنان در محل نماز خانه آن دانشکده برگزار شد.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم سوگواری به مناسبت ماه محرم در دانشکده فنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده فنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و به مناسبت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) و یاران باوفایش مراسمی طی چهار روز با حضور دانشجویان و کارکنان در محل نماز خانه آن دانشکده برگزار شد.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم سوگواری به مناسبت ماه محرم در دانشکده ادبیات فارسی و زبانهای خارجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده ادبیات فارسی و زبانهای خارجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و به مناسبت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) و یاران باوفایش مراسمی با حضور دانشجویان و کارکنان در محل نماز خانه آن دانشکده برگزار شد.

ادامه مطلب

برگزاری نشست تخصصی با عنوان ارائه راه کارهایی به منظور احیای اندیشه خودباوری در دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب وبه همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده مدیریت و حسابداری این واحد نشست تخصصی با عنوان ارائه راه کارهایی به منظور احیای اندیشه خودباوری که منجربه نوآوری و شکوفای می شود در سالن آمفی تئاتر این دانشکده برگزار گردید.

ادامه مطلب

بزرگداشت روز دانشجو در دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و به مناسبت روز دانشجو مراسمی در سالن آمفی تئاتر مرکز قلهک آن دانشکده برگزار گردید.در این مراسم برنامه های متنوعی از قبیل سخنرانی ، دکلمه ، اکران فیلم کوتاه، معرفی دانشجویان ممتاز، قرائت متنی در خصوص شهدای روز دانشجو و تاریخچه 16 آذر سال 1332 و نیز مسائل و رویدادهای مرتبط با آن برگزار شد.

ادامه مطلب