آرشیو اخبار

برنامه استراتژیک دانشگاه آزاد اسلامی تدوین شده است/ واحدهای دانشگاهی در رشته‌های فناوری‌های نو سرمایه گذاری کنند/ امضای 90 تفاهم نامه بین المللی در دانشگاه آزاد اسلامی

رییس دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به عملکرد دانشگاه در زمینه پژوهشی خاطر نشان کرد: باید تلاش کرد تعداد مقالات ISI و علمی ترویجی افزایش یافته و مجلات علمی پژوهشی مورد توجه قرار گیرند چرا که این موضوع در ارتقای درجه دانشگاه نقش مهممی دارد.

ادامه مطلب

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در واحد تهران جنوب برگزار می کند: مراسم پر فیض اعتکاف

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب، دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در واحد تهران جنوب، امسال نیز همچون سنوات گذشته اقدام به برگزاری مراسم معنوی و پر فیض اعتکاف می کند.

ادامه مطلب

تربیت بدنی واحد تهران جنوب برگزار می کند اردوی دوچرخه سواری (ویژه بانوان)

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و با همت اداره تربیت بدنی و امور فوق برنامه حوزه معاونت دانشجویی این واحد اردوی دوچرخه سواری ویژه بانوان (کارمندان و دانشجویان) برگزار می کند. بر اساس اعلام اداره تربیت بدنی هدف از برگزاری این دوره اردوها با ترویج فرهنگ ورزش در میان کارکنان و دانشجویان و بویژه بانوان می باشد. لذامتقاضیان شرکت در اینگونه فعالیتهای ورزشی- تفریحی می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به اداره تربیت بدنی واقع در ساختمان ایرانشهر مراجعه نمایند. و یا با شماره تلفن 88830814 تماس حاصل نمائید. مطلب تکمیلی: دوچرخه بزنید تا سالم بمانید را در مشاهده متن کامل بخوانید

ادامه مطلب

در سال گذشته در واحد تهران جنوب صورت پذیرفت : بیش از 17 هزار نفر ساعت آموزش نیروی انسانی

در سال گذشته بیش از 17 هزار نفر ساعت آموزش نیروی انسانی در قالب کارگاه های آموزشی نیروی انسانی به منظور آموزش ضمن خدمت کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب برگزار شد.

ادامه مطلب

افزایش 15 درصدی داوطلبان ورود به مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد/اعلام نتایج در نیمه اول شهریورماه

رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اینکه در آزمون کارشناسی ارشد سال 89 450 هزار نفر شرکت کرده اند، گفت: از این تعداد به طور متوسط کمتر از 8 درصد یعنی حدود 30 هزار نفر پذیرش نهایی می شوند.

ادامه مطلب