آرشیو اخبار

برگزاری جشن نوروز توسط کانون های تئاتر و شعر و ادب دانشکده فنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

کانون های تئاتر و شعر و ادب دانشکده فنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب با همکار دفتر فرهنگ اسلامی آن دانشکده برنامه جشن نوروز را برگزار نمودند. در این برنامه ابتدا اعضای کانون شعر و ادب به شعر خوانی و مشاعره در باب بهار و نوروز پرداختند.

ادامه مطلب

تهیه و توزیع کتاب «تفسیر قرآن کریم » در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

همت کانون قرآن و عترت معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب دوره 12 جلدی از کتاب «تفسیر قرآن کریم» تألیف استاد مهدی اسلامی پناه (یزدی) جهت بهره برداری اساتید و دانشجویان در دانشکده های واحد توزیع شد.کتاب مذکور در شش بخش تنظیم شده و شامل نقل آیه و ترجمه آن ، لغت شناسی ، صرف نحو، بلاغت و پیام آیه می باشد.

ادامه مطلب

در دانشکده مهندسی صنایع واحد تهران جنوب برگزار شد جلسه نقد پرفروش ترین کتاب سال «استراتژی اقیانوس آبی»

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و به همت دانشکده مهندسی صنایع این واحد، جلسه نقد کتاب «استراتژی اقیانوس آبی» با حضور جمعی از اعضاء هیات علمی و دانشجویان در سالن آمفی تئاتر این دانشکده برگزار شد.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم جشنی به مناسبت ولادت امام حسن عسگری (ع) در دانشکده حقوق ، علوم سیاسی و اقتصادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده حقوق ،علوم سیاسی و اقتصادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و به مناسبت ولادت امام حسن عسگری (ع) مراسم جشنی با حضور اساتید ، کارکنان و دانشجویان در محل نماز خانه آن دانشکده برگزار شد.

ادامه مطلب

برگزاری نشست تخصصی احترام به تفاوتها در یک زندگی مشترک در دانشکده حقوق ، علوم سیاسی و اقتصادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده حقوق ، علوم سیاسی و اقتصادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب نشست تخصصی احترام به تفاوتها در یک زندگی مشترک در سالن آمفی تئاتر آن دانشکده برگزار گردید.

ادامه مطلب

بازدیدهای علمی دانشجوئی در واحد تهران جنوب بهمن ماه 89

به اهتمام دفتر ارتباط با صنعت حوزه معاونت پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب ، در بهمن ماه سال جاری تعداد 100نفر از دانشجویان رشته مهندسی نفت دانشکده فنی و مهندسی این واحد به همراه اساتید راهنمای خود طی 3 روز از میدان‌های نفتی جنوب کشور (اندیمشک – دهلران و آبدانان) بازدید تخصصی کردند.

ادامه مطلب

برگزاری مسابقه کتابخوانی ویژه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت کانون قرآن و عترت معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب مسابقه کتابخوانی ویژه دانشجویان از کتاب «نصایح پیامبر (ص) به ابوذر» از انتشارات بخش فرهنگی مرجع فقید حضرت آیت ا... العظمی فاضل لنکرانی در دانشکده های واحد برگزار گردیده و به 20 نفر از برندگان جوایزی اهدا شد.

ادامه مطلب

برگزاری مسابقه کتابخوانی ویژه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

همت ستاد اقامه نماز معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب مسابقه کتابخوانی ویژه دانشجویان از کتاب «110 پرسش در باره نماز» از انتشارات ستاد اقامه نماز در دانشکده های واحد برگزار گردیده و به 15 نفر از برندگان جوایزی اهدا شد.

ادامه مطلب

راهیابی 3 نفر از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب به مرحله کشوری مسابقات سراسری قرآن و عترت

در مرحله منطقه ای شانزدهمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت در بخش شفاهی 3 نفر از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب آقایان سید میلاد تاج زاده دانشجوی رشته مهندسی عمران در رشته قرائت تحقیق و محمد هادی اسلامی دانشجوی رشته مهندسی صنایع در رشته حفظ 20 جزء و خانم میترا دهقانی دانشجوی رشته حقوق قضائی در رشته حفظ 5 جزء موفق به کسب رتبه اول و راهیابی به مرحله کشوری (نهایی) شدند.

ادامه مطلب