آرشیو اخبار

با پايان برگزاري آزمون ؛

زمان مصاحبه داوطلبان کنکور دکتری سال 90 دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد

معاون اجرایی مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی از برگزاری آزمون دکتری تخصصی این دانشگاه در طی 28 و 29 بهمن خبر داد و گفت: 29 واحد دانشگاهی کشور در 270 رشته محل این آزمون را برگزار کردند که فرایند مصاحبه تا شهریور ماه ادامه دارد. محمدرضا مهرادفر در گفتگو با مهر با اشاره به برگزاری آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی تادیروز گفت: آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی در 173 کد رشته روزهای 28 و 29 بهمن ماه همزمان با آزمون کارشناسی ارشد سازمان سنجش برگزار شد .

ادامه مطلب

تقدیر از ریاست و معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب در شانزدهمین همایش سراسری مدیران فرهنگی

درشانزدهمین همایش سراسری مدیران فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی با محوریت توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز که در واحد شهر ری برگزار گردید به دلیل فعالیت چشمگیر و قابل توجه واحد تهران جنوب و کسب رتبه اول در ارزیابی ستاد اقامه نماز منطقه 8 دانشگاه توسط این واحد از آقای دکتر محمودرضا اسفندیار ریاست و آقای دکتر اردشیر سنائی معاون فرهنگی واحد تهران جنوب تقدیر به عمل آمد.

ادامه مطلب

برگزاری اردوی کارکنان منتخب فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب به مشهد مقدس

همت ستاد اقامه نماز معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب اردوی منتخبین فرهنگی با حضور بیش از 80 نفر از کارکنان واحد به همراه خانواده هایشان در مشهد مقدس برگزار گردید.

ادامه مطلب

بازدید جمعی از دانشجویان دانشکده حقوق ، علوم سیاسی و اقتصادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب از موزه عبرت

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده حقوق ، علوم سیاسی و اقتصادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی ، گروهی از دانشجویان آن دانشکده از موزه عبرت بازدید کردند . در این بازدید دانشجویان از نمایشگاه کتاب ، اتاق نگهداری البسه، محوطه اصلی ، اتاق شکنجه ، تصاویر چهره های ماندگار ، بند مشاهیر ، اتاق رئیس زندان و محل ملاقات زندانیان دیدن کردند.

ادامه مطلب

مشارکت دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب در پنجمین نمایشگاه فرهنگی – هنری با موضوع نماز دانشگاه آزاد اسلامی

دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب در پنجمین نمایشگاه فرهنگی – هنری دانشگاهیان با موضوع نماز که به همت ستاد اقامه نماز معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی در واحد شهرری برگزار گردید، با ارسال آثاری در بخش های خوشنویسی ثلث ، خوشنویسی نسخ و تابلو عکس با محوریت نماز و نیایش مشارکت نمود.

ادامه مطلب

توزیع کارت ورود به جلسه آزمون دکتری دانشگاه آزاد اسلامی از امروز

ایسکانیوز: داوطلبان آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی می توانند از ساعت 11 امروز با مراجعه به پایگاه اینترنتی مرکز آزمون به نشانی www.azmoon.org و وارد کردن اطلاعات ثبت نامی آزمون، کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند.

ادامه مطلب

تأسیس کانون جرعه نور ( کانون نماز ) دانشجویان دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

مجوز شورای فرهنگی واحد ، کانون جرعه نور (کانون نماز) دانشجویان دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب تأسیس شد. این کانون با هدف ترویج و توسعه فرهنگ نماز در میان دانشجویان، ایجاد بینش عمیق نسبت به آیات و مفاهیم الهی و کاربردی نمودن این مفاهیم در زندگی دانشجویان، تلاش برای پیاده سازی تعقل و تدبر در قرآن کریم و جاری ساختن مفاهیم قرآن کریم در زندگی فردی و اجتماعی ، تبیین علم و دیدگاه های علمی قرآن، توسعه گستره ی تولیدات و محصولات فرهنگ دینی، و اجرای برنامه های مختلف فرهنگی در خصوص نماز تشکیل شده است.

ادامه مطلب

بازدید جمعی از دانشجویان دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب از موزه عبرت

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی ، گروهی از دانشجویان آن دانشکده از موزه عبرت بازدید کردند . در این بازدید دانشجویان از اتاق نگهداری البسه، محوطه اصلی ، اتاق شکنجه ، تصاویر چهره های ماندگار ، بند مشاهیر ، اتاق رئیس زندان و محل ملاقات زندانیان دیدن کردند.

ادامه مطلب

برگزاری مسابقه کتابخوانی ویژه کارکنان در دانشکده های حقوق ، علوم سیاسی و اقتصادی و مدیریت و حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده حقوق، علوم سیاسی و اقتصادی و مدیریت و حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب مسابقه کتابخوانی ویژه کارکنان از کتاب «آثار تربیتی نماز» اثر سید محمد زکی دوغان (حسینی) به منظور افزایش آگاهی از آثار نماز برگزار گردید. در این مسابقه به برندگان به قید قرعه جوایزی اهدا شد.

ادامه مطلب