آرشیو اخبار

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در واحد تهران جنوب برگزار کرد: نشست حلقه های معرفت با عنوان تاثیر فرهنگ عاشورا بر انقلاب اسلامی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و به همت دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری نشست‏های حلقه های معرفت با موضوع تاثیر فرهنگ عاشورا بر انقلاب اسلامی در دانشکده علوم انسانی این واحد برگزار شد.

ادامه مطلب

معاون پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد: دانشگاه آزاد اسلامی رتبه دوم بخش مقالات در مجلات ISI حوزه بین الملل

ایسکانیوز: دانشگاه آزاد اسلامی افتخار دارد در سال دو هزار و نه و تاکنون رتبه دوم کشور را در بخش مقالات علمی و پژوهشی در مجلات ISI را در حوزه بین الملل به خود اختصاص داده است.

ادامه مطلب

رییس کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی: عضویت در کانون فارغ التحصیلان الکترونیک رایگان شد

رییس کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه دانشگاه مسئول آموزش و پژوهش است و مطلقا نسبت به فارغ التحصیل خود تعهدی ندارد، گفت: با این حال دانشگاه آزاد اسلامی با تاسیس کانون فارغ التحصیلان درجهت حمایت از فارغ التحصیلان و استیفای حقوق آنان تلاش می کند.

ادامه مطلب

دکتر جاسبی: دانشگاه آزاد اسلامی گام های رشد و بالندگی را یکی پس از دیگری برمی دارد

روزنامه آفرینش: دکتر جاسبی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی به مناسبت برگزاری همایش ملی عصر اطلاعات و ارتباطات کاربردها و راهکارها که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری برگزار می شود پیامی صادر کرد.

ادامه مطلب

در واحد تهران جنوب برگزار شد:نشست تخصصی امر به معروف و نهی از منکر ازنگاه قرآن

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب ، به همت کانون قرآن و عترت معاونت فرهنگی این واحد، نشست تخصصی امر به معروف و نهی از منکر از نگاه قرآن کریم با حضور حجت الاسلام همتی ، جلیلی و هاشمی از مدرسین و مبلغین حوزه و دانشگاه دردانشکده فنی و مهندسی این واحد برگزار شد.

ادامه مطلب

سمینار با موضوع روانشناسی خانواده در دانشکده علوم انسانی واحد تهران جنوب برگزار کرد:

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب ، سمینار با موضوع روانشناسی خانواده با حضور و سخنرانی دکتر محمودی مظفر عضو هیات علمی وتعدادی از دانشجویان و کارکنان این واحد در دانشکده علوم انسانی واحد تهران جنوب برگزار شد. در این سمینار که دکتر محمودی مظفر مباحثی در خصوص مدیریت روابط عاطفی و مثبت نگری در زندگی مطرح شد . وی گفت : اگر فردی به فکر من خودش باشد همیشه مضطرب است، اگر فردی می خواهد مهربانی ببیند ، مهربانی کند، اما نباید متوقع بود، زیرا نباید احساس و محبت به صورت معامله در آید. محمودی مظفر با تاکید بر اهمیت صداقت در زندگی گفت: صداقت سرمایه گذاری دراز مدت بسیار مطنئن و قوی است ، صداقت همیشه پیروز است. وی همچنین با اشاره به بعد روانی زندگی زناشویی گفت: مهمترین فرد در زندگی هر فردی همسر اوست. این استاد دانشگاه سوء رفتار را عامل بسیاری از درگیریها در خانواده ها دانست وبسیاری از زندگی ها را دچار پدیده طلاق عاطفی دانست . وی در پایان عشق، مهر و محبت را پایه و اساس زندگی دانست و احترام و حفظ شان انسانها را در زندگی بسیار مهم خواند.

ادامه مطلب

دردانشکده علوم انسانی واحد تهران جنوب برگزار شد سمینار گفتمان عدالت در حکومت و سیاست خارجی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری سلسله نشست های حلقه های معرفت با عنوان گفتمان عدالت درحکومت و خارجی سیاست و با حضور تنی چند از اساتید و دانشجویان و با سخنرانی دکتر حیدری عضو هیات علمی این واحد در دانشکده علوم انسانی واحد تهران جنوب برگزار شد.

ادامه مطلب

دکتر رهنما در اجلاس معاونین پژوهشی واحدهای مناطق 8 ،12 در واحد تهران جنوب:دانشگاه آزاد اسلامی کار خود را با آموزش شروع کرد و با پژوهش به کمال می رساند

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب روز گذشته دهم آذر ماه، اجلاس معاونین پژوهشی واحدهای مناطق 8 و12 دانشگاه آزاد اسلامی با حضور دکتر رهنمای رودپشتی معاون پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی ، دکتر ترابی رئیس منطقه 12 و دکتر حسینی دبیر منطقه 12 ، مدیران حوزه معاونت پژوهشی سازمان مرکزی دانشگاه و معاونین پژوهشی واحدهای مناطق 8 و 12 دانشگاه به میزبانی حوزه معاونت پژوهشی واحد تهران جنوب در این واحد برگزار شد.

ادامه مطلب