ثبت نام آزمون EPT آغاز شد

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ | ۰۴:۳۰ کد : ۸۷۷۰ اخبار دانشگاهی
تعداد بازدید:۱۳۳۸
معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: ثبت نام آزمون زبان انگلیسی EPT از روز یکشنبه مورخ 13/2/94 آغاز شده و تا روز یکشنبه 20 اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت. به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، دکتر علوی فاضل افزود: متقاضیان برای ثبت نام خود می توانند بصورت آنلاین روی وب سایت ept.iauset.com اقدام کنند.

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: ثبت نام آزمون زبان انگلیسی EPT از روز یکشنبه مورخ 13/2/94 آغاز شده و تا روز یکشنبه 20 اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، دکتر علوی فاضل افزود: متقاضیان برای ثبت نام خود می توانند بصورت آنلاین روی وب سایت ept.iauset.com اقدام کنند.

معاون سنجش و پذیرش درخصوص گسترش مراکز برگزاری آزمون EPT گفت: ما در پی آن هستیم که تا حد امکان رفاه داوطلبان را فراهم کرده و از تردد آنها و پرداخت هزینه های اضافی جلوگیری بعمل آوریم. براین اساس واحدهای برگزارکننده آزمون EPT را از سال گذشته افزایش داده و در حال حاضر واحدهای اصفهان، اهواز، مشهد، تبریز، شیراز و تهران این آزمون را برگزار می کنند. لذا داوطلبان می توانند با توجه به نزدیکی به محل زندگی خود در هریک از واحدهای مورد نظر شرکت کنند.

علوی فاضل درخصوص زمان برگزاری این آزمون گفت: آزمون EPT در روز 25 اردیبهشت ماه سال 94 برگزار خواهد شد که داوطلبان لازم است یک ساعت قبل از آغاز آزمون در واحدهای مربوطه حضور بهم رسانند.

علوی فاضل هم چنین گفت: برای آن دسته از داوطلبانی که علاقمند به آماده سازی جهت شرکت در آزمون های دوره بعد هستند، می توانند با مراجعه به دفتر مرکزی EPT به آدرس: تهران- انتهای پل دوم حافظ- روبروی تالار بورس- پلاک 303 ، جهت ثبت نام اقدام کنند.

وی در پایان گفت: چنانچه مغایرتی در اطلاعات مندرج در سایت با مشخصات فردی داوطلب وجود داشته باشد در جلسه آزمون نمی تواند حضور به هم رساند.