داوطلبان تا پایان مردادماه سال جاری فرصت دارند که نسبت به ثبت نام خود در رشته های با آزمون دانشگاه آزاد اقدام کنند

۳۰ مرداد ۱۳۹۲ | ۰۴:۳۰ کد : ۵۷۹۶ اخبار دانشگاهی
تعداد بازدید:۷۵۳
داوطلبان تا پایان مردادماه سال جاری فرصت دارند که نسبت به ثبت نام خود در رشته های با آزمون دانشگاه آزاد اقدام کنند.

 

داوطلبان تا پایان مردادماه سال جاری فرصت دارند که نسبت به ثبت نام خود در رشته های با آزمون دانشگاه آزاد اقدام کنند.

دکتر ناصر اقبالی با اعلام این خبر به روابط عمومی مرکز آزمون گفت: داوطلبان برای ثبت نام در رشته های با آزمون تا پایان مردادماه فرصت دارند که نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند لذا به داوطلبان توصیه می شود قبل از موعد مقرر نسبت به ثبت نام در رشته های موردنظر خود اقدام نمایند.

وی در ادامه افزود: هر داوطلب می تواند 20 رشته/محل را براساس علاقه انتخاب و در سایت ثبت نماید.

اقبالی تأکید کرد: داوطلبانی که در سایت www.azmoon.org ثبت نام کرده اند، باید درنظر داشته باشند که امکان ویرایش و تغییر در اطلاعات درج شده در سایت امکان پذیر نمی باشد.

دکتر اقبالی در ادامه خاطرنشان کرد: جدول رشته های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی شامل رشته های گروه پزشکی و برخی از رشته های غیرپزشکی بر روی سایت www.pubr-azmoon.com قرار دارد، لذا داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت نسبت به دانلود و کسب اطلاعات از آن اقدام نمایند.

رئیس مرکز آزمون گفت: داوطلبان ملزمند در گروه آزمایشی ای که در آزمون شرکت کرده اند، نسبت به انتخاب رشته خود اقدام کنند.

مشاور ریاست دانشگاه خاطرنشان کرد: داوطلبان ملزمند کد 7 رقمی انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی خود را که در انتهای کارنامه آنها ثبت شده و بر روی سایت سازمان سنجش قرار دارد، در فرم ثبت نام اینترنتی خود درج کنند.

اقبالی توصیه کرد: از کلیه داوطلبانی که در آزمون شرکت کرده اند، دعوت می شود که برای ثبت نام در بدون آزمون نیز اقدام کنند، چراکه شانس ادامه تحصیل را در گزینه های متنوع تری به آنها خواهد داد.

رئیس مرکز آزمون در پایان گفت: داوطـلـبان مـی تـواننـد در صـورت مـواجـه شـدن بـا هـر سـؤال یـا ابهـامـی بـه سـایت  www.azmoon.org و  www.pubr-azmoon.com      مراجعه کنند و در قسمت پرسش و پاسخ، سؤال خود را مطرح کنند و یا به آدرس الکترونیکی porsesh@azmoon.net  ایمیل خود را ارسال نمایند تا کارشناسان مرکز در اسرع وقت به آنها پاسخ گویند.

روابط عمومی و خبرگزاری مرکز آزمون