پرداخت بیش از 230میلیون ریال بابت فعالیت های پژوهشی پژوهشگران جوان توسط باشگاه پژوهشگران جوان واحد تهران جنوب صورت گرفت

۲۱ دی ۱۳۹۰ | ۰۳:۳۰ کد : ۲۷۷۴ آخرین رویدادهای واحد
تعداد بازدید:۷۲۹
باشگاه پژوهشگران جوان این واحد بیش از 230 میلیون ریال بابت فعالیت های پژوهشی اعضای خود در هشت ماه اول سال جاری پرداخت نموده است.

 

باشگاه پژوهشگران جوان این واحد بیش از 230 میلیون ریال بابت فعالیت های پژوهشی اعضای خود در هشت ماه اول سال جاری پرداخت نموده است.

بر پایه این گزارش و طبق اعلام باشگاه پژوهشگران جوان این واحد، اعضای این باشگاه تا آذر ماه سال جاری 13 مقاله ISI منتشر کردند و مبلغی بالغ بر 000/000/106 ریال بابت حق التالیف مقالات یاد شده به پژوهشگران پرداخت شده است. همچنین تعداد 2 مقاله ISC نیز توسط اعضای این باشگاه منتشر شده که مبلغی بالغ بر 000/600/4 ریال را به خود اختصاص داده است.

بنابر این گزارش 3 مقاله نیز در کنفرانس های خارجی و داخلی توسط اعضای این باشگاه ارائه شده و یک کتاب نیز به چاپ رسیده است. همچنین طرحهای پژوهشی خاتمه یافته و تسویه شده 5 طرح با هزینه ای بالغ بر 000/000/85 ریال می باشد و 4 طرح پژوهشی با هزینه پرداختی 000/300/39 ریال نیز در حال اجرا می باشد. شایان ذکر است که 9 طرح پژوهشی نیز تعریف و در دست داوری است.

بنابر گزارش باشگاه پژوهشگران جوان واحد تهران جنوب،  همچنین اعضای جدید پذیرش شده 46 نفر و تعداد اعضای فعال 138 نفر می باشد. همچنین تعداد اعضای عادی پذیرش شده در گروه ا.د.ب. 5 نفر و تعداد اعضای عادی در حال بررسی جهت عضویت در گروه 1.د.ب. نیز 5 نفر می باشد.

همچنین به یک نفر از اعضا نیز تسهیلات سفر حج اعطا شده است.