همکاری مشترک دفتر بازرسی دانشگا آزاد اسلامی با واحد تهران جنوب

۲۸ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۷:۲۱ کد : ۱۵۶۵۰ سایت خبرها
تعداد بازدید:۹۸

به گزارش روابط عمومی واحد، سب اجرای حرکت های تحولی آقای دکتر ملکی تبار ریاست محترم مرکز نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات دانشگاه آزاد اسلامی و مذاکرات صورت گرفته آن مرکز محترم با واحد تهران جنوب اولین نشست مشترک  با واحد تهران جنوب در روز  دوشنبه مورخ 99/5/27برگزار گردید.

در این جلسه دکتر محمدی قائم مقام محترم مرکز نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات ضمن اشاره به این حرکت تحولی و راهبرد های نوین آن مرکز تاکید فرمودند: همکاری مشترک بین مرکز بازرسی و واحد ها به صورت تشکیل کارگروه های تخصصی می تواند در جهت اعتلای راهبردهای دانشگاه آزاد اسلامی موثر باشد.

دکتر خواجوی رئیس واحد تهران جنوب نیز ضمن استقبال از این حرکت تحولی تاکید نمودند: راهبردهای پیشگیرانه و همیارانه می تواند در جهت تسریع و بهینه سازی امور جاری واحد ها بسیار موثر باشد. ضمن آنکه باعث کاهش خسارات و زیان های احتمالی به دانشگاه می گردد.

در اولین دستور جلسه موضوع فعالیت شرکت ها و موسسات وابسته با دانشگاه بحث و تبادل نظر صورت گرفت و مقرر شد آئین نامه های معاملاتی، مالی، استخدامی و حقوق دستمزد در این خصوص احصاء و در جلسات بعد مورد بررسی قرار گیرد.