توسط دانشکده مدیریت و حسابداری واحد تهران جنوب اولین واحد توسعه تعاون و کار آفرینی دانشگاهی راه اندازی می شود

۰۶ اسفند ۱۳۸۸ | ۰۳:۳۰ کد : ۱۰۷ آموزشی
تعداد بازدید:۸۶۹
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب، اولین واحد توسعه تعاون و کار آفرینی در واحد تهران جنوب و با حضور جمعی از مسئولین وزارت رفاه و تعاون و روسا و معاونین، دانشجویان و اساتید دانشکده مدیریت و حسابداری این واحد در اسفند ماه سال جاری افتتاح می گردد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب، اولین واحد توسعه تعاون و کار آفرینی در واحد تهران جنوب و با حضور جمعی از مسئولین وزارت رفاه و تعاون و روسا و معاونین، دانشجویان و اساتید  دانشکده مدیریت و حسابداری این واحد در اسفند ماه سال جاری افتتاح می گردد.

برپایه این گزارش دکتر قنبر عباسپور اسفدن رئیس دانشکده مدیریت و حسابداری با اعلام این خبر افزود: این واحد توسعه تعاون و کار آفرینی با هدف ارتباط مستمر و کارساز بین دانشگاه و وزارت تعاون ، کشف  استعدادهای خلاق دانشجویان و پشتیبانی آنها در به ثمر رسیدن ایده های نو و کار آفرینانه ، همچنین آشنایی و معرفی هرچه بیشتر دانشجویان کارشناسی ارشد با محیط های کاری و تحصیل در استخدام آنها و کاهش دوران انتظار فارغ التحصیلان برای شغل مناسب، تشکیل تعاونی دانشگاهی دانش بنیان تشکیل می‏شود.

 وی همچنین خدمات قابل ارائه این واحد را برگزاری دوره های آموزشی کارآفرینی برای اعضاء هیات علمی و دانشجویان بویژه دانشجویان کارشناسی ارشد عنوان نمود و همچنین ارائه و در دسترس قراردادن پروژه‏های تحقیقاتی در رابطه با پروپوزال های دانشجویی در مقطع کارشناسی ارشد و ایجاد ارتباطات سازنده با سازمان ها و محیط های کاری و جذب تسهیلات مالی و تجربه از طریق برگزاری مستمر جلسات عنوان نمود.

لازم به ذکر است که زمان افتتاح این مرکز روز یکشنبه مورخ 9/12/88 و مکان برگزاری این مراسم  ساختمان تحصیلات تکمیلی دانشکده مدیریت و حسابداری واقع در خیابان میرداماد، تقاطع بزرگراه مدرس، پشت سازمان ثبت املاک می باشد.